MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İp Adres ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Diyelim Bir Sitemiz Var Fakat Bütün Forumlar Yada Siteler İp İle Girilince

Default Website Page Hatası Veriyor Bilen Arkadaşa Danıştım Özel İp Satın Almanız Lazım Dedi , Gerçekten Lazımmı Yada Başka Bir Yolu Varmı
hım eğer Mustafa adlı bilen arkadaştan 11 tl karşılığında ip alırsanız sorununuz çözülür Açık Ağızlı Gülümseme
(08-12-2013, Saat:02:22)RedArrow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hım eğer Mustafa adlı bilen arkadaştan 11 tl karşılığında ip alırsanız sorununuz çözülür Açık Ağızlı Gülümseme

Açık Ağızlı Gülümseme
Merhaba;
Konuyu yardım şablonuna göre düzenleyin. Ne demek istediğinizi daha açık bir şekilde anlatın. Bir siteniz var ve bütün forumlar ve siteler siteye girince ne demek?
(08-12-2013, Saat:02:05)#ErcaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Diyelim Bir Sitemiz Var Fakat Bütün Forumlar Yada Siteler İp İle Girilince

Default Website Page Hatası Veriyor Bilen Arkadaşa Danıştım Özel İp Satın Almanız Lazım Dedi , Gerçekten Lazımmı Yada Başka Bir Yolu Varmı

İp almanız gerekiyor. İp alıp sunucunun ayarlarından ip ile girişi kapattığınız zaman default website sayfası açılır. İp fiyatları firmadan firmaya göre değişiyor. Ortalama 3-5 tldir.