MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: bunu bilen varmı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : http://www.fkforum.tk
Versiyon MyBB Sürümü : 1,6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Say say bitmez...
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Bu şekilde nasıl yapabilirim acaba

Resim

resim

Kod:
www.fkforum.com
Merhaba;
Sitenizin linkini code tagları içerisinde yazmadığnız için uyarı cezası aldınız.

Postbiti yapabilmek için kendiniz editler yapmalısınız. Postbit özel olarak yapılmış.
(06-12-2013, Saat:23:46)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba;
Sitenizin linkini code tagları içerisinde yazmadığnız için uyarı cezası aldınız.

Postbiti yapabilmek için kendiniz editler yapmalısınız. Postbit özel olarak yapılmış.

Ben niye durduk yere uyarı cezası aldım şablona uydum üstelik
(06-12-2013, Saat:23:53)ferd16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben niye durduk yere uyarı cezası aldım şablona uydum üstelik

Açtığınız her destek konusunda linkler code tagları dışında. Kurallarda açıkça belirtilmiş linkler code tagları içerisine alınacak diye. Bunca konu ve mesaj gönderdikten sonra kurallara uymak sizin sorumluluğunuz.
(07-12-2013, Saat:00:02)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-12-2013, Saat:23:53)ferd16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben niye durduk yere uyarı cezası aldım şablona uydum üstelik

Açtığınız her destek konusunda linkler code tagları dışında. Kurallarda açıkça belirtilmiş linkler code tagları içerisine alınacak diye. Bunca konu ve mesaj gönderdikten sonra kurallara uymak sizin sorumluluğunuz.

iyi de bilmiyordum kii Ben bunu sadece o üstte olan şaylon bilgisi olcak biliyrdm bundan snra acarım tamam kusura bakma