MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Latest Post Portalda gösterilecek son ileti sayısı ayarlanmıyor ve ismi değişmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
biosforumtr.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :bazıları : Pro Portal, Side boxes
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Portalda son iletiler yerine latest post yazıyor onu Son iletiler olarak değiştirmek istiyorum blok ayarlarından diğer bloklar değişiyor ;ama bu değişmiyor birde en fazla 5 ileti gösteriliyor ben 20-30 felan yapmak istiyorum değişitiriyorum o da olmuyor ?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :gerek yok
Telif hakları düzeltilmesi lazım yoksa yardım alamazsınız.

http://mybbdepo.com/copyright-telif-hakk...onusu.html
(17-11-2013, Saat:21:39)Fıko21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Telif hakları düzeltilmesi lazım yoksa yardım alamazsınız.

Düzenledim
(17-11-2013, Saat:21:41)denizcan2772 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(17-11-2013, Saat:21:39)Fıko21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Telif hakları düzeltilmesi lazım yoksa yardım alamazsınız.

Düzenledim

Pro Portal Sekmesine gelin -> Blok Yönetimine Gelin -> Latest Posts blogunu bulun ve düzenle deyin...

Blok Adı yazan yeri son konular diye değiştirin Gülümseme
Latest Posts Başlığı için ./inc/languages/turkish/pro_portal.lang.php dosyası içindeki $l['latest_posts'] satırından düzenleme yapman gerekir. Ayrıca, $l['latest_posts'] şeklinde başlayan Bu satırdan iki adet varsa birini silin..
Son Mesajları görüntüleme sayısı için, ./portal/blocks/block_latestposts.php dosyası içindeki $showlimit = 5; satırındaki rakamı arttır.
(17-11-2013, Saat:21:57)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Latest Posts Başlığı için ./inc/languages/turkish/pro_portal.lang.php dosyası içindeki $l['latest_posts'] satırından düzenleme yapman gerekir. Ayrıca, $l['latest_posts'] şeklinde başlayan Bu satırdan iki adet varsa birini silin..
Son Mesajları görüntüleme sayısı için, ./portal/blocks/block_latestposts.php dosyası içindeki $showlimit = 5; satırındaki rakamı arttır.

@devmybb dediğin doğru, bu şekilde değiştirilebilir.
benim bu konuda sorunum yok fakat bende statistics bölümünü bulamadım. O hangi php dosyasında acaba ? onu söyler misiniz ?
(17-11-2013, Saat:21:57)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Latest Posts Başlığı için ./inc/languages/turkish/pro_portal.lang.php dosyası içindeki $l['latest_posts'] satırından düzenleme yapman gerekir. Ayrıca, $l['latest_posts'] şeklinde başlayan Bu satırdan iki adet varsa birini silin..

Evet sayenizde kaç mesaj gösterileceğini buldum ancak isim değişmiyor üzgün((((
İsmi dediğim dosyadan alıyor o satırdan iki tane varsa birini silin, aynı iki satır varsa değişmez.. yada dil dosyasının içeriğini buraya ekleyin.
Sayfalar: 1 2