MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Günlerdir Eklemek İçin Uğraşıyorum Bi Yardım Edin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Öncelikle aynı başlıklı konuyu 2 gün içerisinde açmıştım. eski konumda telif hakkı yediğimi farkettim, ilk sitem acemiyim hatamı sanırsam düzelttim ve tekrar yardım istiyorum.

Web site Site Adresi :
Kod:
biosforumtr.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :gerek duymuyorum
Hata-Sorun Sorun açıklaması :portal sayfasının sol tarafına bir login box eklemek istiyorum şunun gibi : http://k1311.hizliresim.com/1h/k/umgzd.png
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :gerek duymuyorum,

Teşekkürler
Hocam Arama Yapınız , MyBB Login Box Diye . Her Yerde Var Zaten Kararsız
login box diye arama yapınca giriş yapılırken çıkan ekran tasarımları geliyor benimki biraz farklı.
Pro paketi indirin, paket içinde temanın .xml dosyası mevcut, onu sitenize veya demo siteniz varsa oraya yükleyip portal şablonlarını kopyalayın. Aslında çok basit bir uygulama. portal şablonlarından welcome şablonları işinizi görecek. Giriş ve çıkış toplam 2+1 şablondan oluşuyor.
(18-11-2013, Saat:15:46)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Pro paketi indirin, paket içinde temanın .xml dosyası mevcut, onu sitenize veya demo siteniz varsa oraya yükleyip portal şablonlarını kopyalayın. Aslında çok basit bir uygulama. portal şablonlarından welcome şablonları işinizi görecek. Giriş ve çıkış toplam 2+1 şablondan oluşuyor.

Lütfen daha detaylı olur musunuz