MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sizce Hangisi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1. Tema
resim

2. Tema
resim

Yanlışlıkla 1. Temaya Oy Verdim Açık Ağızlı Gülümseme
1.ci Tema
#Cengo 2.Tema diyor Gülümseme
Bana göre hiçbiri nedeni ise bu temalar kişisel siteler için ideal bir temadır forumlar için daha farklı temaların olması lazım.

Belli bir alanda temalar yapılmalıdır misal bu temaları alsam oyun teması olmaz çok renkli ve göz yoruyor...

Size tavsiyem bu tarz temaların yerine belli bir alana yönelik tema yapar iseniz talibi çok olur misal bir oyun teması olsun artık mybb'de adam gibi tema yok oyun siteleri için ben çok zorlandım bir tane buldum editledim sanki yeni tema yapmışım gibi hissediyorum şöyle güzel bir oyun teması yapılsa güzel olacak ta bu tarz temalar tabirim caizse baydı beni..
(09-11-2013, Saat:19:08)Fıko21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bana göre hiçbiri nedeni ise bu temalar kişisel siteler için ideal bir temadır forumlar için daha farklı temaların olması lazım.

Belli bir alanda temalar yapılmalıdır misal bu temaları alsam oyun teması olmaz çok renkli ve göz yoruyor...

Size tavsiyem bu tarz temaların yerine belli bir alana yönelik tema yapar iseniz talibi çok olur misal bir oyun teması olsun artık mybb'de adam gibi tema yok oyun siteleri için ben çok zorlandım bir tane buldum editledim sanki yeni tema yapmışım gibi hissediyorum şöyle güzel bir oyun teması yapılsa güzel olacak ta bu tarz temalar tabirim caizse baydı beni..

Kısacası Benim Oyun Sitem İçin Bir Tema Yapın Açık Ağızlı Gülümseme
2. Tema gözüme daha iyi gözüktü Gülümseme
2.Tema Açık Ağızlı Gülümseme