MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Wordpress Blogumuza Forum Kuracaz, Temaları Aynı Olsun İstiyoruz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar, Wordpress Bir Blogumuz Var. Buraya Forum Kurmayı Düşünüyorum Fakat Aşağıda Örnek Olarak Verdiğim Sitedeki Gibi Wordpress Temasını Hem Blog'da Hemde Mybb Forumda Kullanmak İstiyoruz. Ücretli Tema Yapan Arkadaşlar İlgilenirlerse İletişim Bilgilerimden Bana Ulaşabilir...

Edit : Sitemiz ;
Kod:
www.abininyeri.com

Örnek Site ;
Kod:
www.sebekenet.com

İletişim Bilgilerim ;
Kod:
# Facebook : facebook.com/bsadizayncom
# Twitter : twitter.com/burakaltmisoglu
# Skype : [email protected]
Merhaba

Kullanıcılara daha yararlı olması amacıyla lütfen uyarlatmak istediğiniz siteyide konuya ekleyiniz
(04-11-2013, Saat:17:38)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Kullanıcılara daha yararlı olması amacıyla lütfen uyarlatmak istediğiniz siteyide konuya ekleyiniz

Haklısın hocam ekliyorum hemen, teşekkürler...
Oldukça basit. Örnek verilen sitede adam menüyü foruma eklemiş. Thead gibi kısımları menü ile aynı yapmış Sizde yapabilirsiniz biraz kodlama bilgisi ile. Eğer yapamayız derseniz ücretli bir şekilde yaptırabilirsiniz.
(04-11-2013, Saat:19:09)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oldukça basit. Örnek verilen sitede adam menüyü foruma eklemiş. Thead gibi kısımları menü ile aynı yapmış Sizde yapabilirsiniz biraz kodlama bilgisi ile. Eğer yapamayız derseniz ücretli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Mantığını aslında biliyorum, ama kodlama tasarlama bilgim fazla yok Gülümseme
Ücretli yaptırmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.
(04-11-2013, Saat:19:14)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ücretli yaptırmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Gönderdim Gülümseme
Bunun içinde ücret talep eden bir destek ekibi...