MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Subdomain kurma ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
konu kilit..

Teşekkürler.
resim yükleme scriptlerini kullanaa bilirsiniz . cpanelden subdonimain acabilirisiniz.
Cpanelinizden ilk olarak istediğiniz şekilde subdomain açmalısınız. Daha sonra resim yükleme scriptlerinden birini açmış olduğunuz subdomaine kurabilirsiniz. Mybb'nin böyle bir eklentisi vardı yanılmıyorsam, forumda detaylı bir arama yaparsanız ulaşabilirsiniz Gülümseme
(04-11-2013, Saat:10:47)B-S-A Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Cpanelinizden ilk olarak istediğiniz şekilde subdomain açmalısınız. Daha sonra resim yükleme scriptlerinden birini açmış olduğunuz subdomaine kurabilirsiniz. Mybb'nin böyle bir eklentisi vardı yanılmıyorsam, forumda detaylı bir arama yaparsanız ulaşabilirsiniz Gülümseme

Teşekkür ederim, yalnız bende dediğiniz kadar biliyorum zaten. Script ten kastınız yazılım sanırım.
Mybb de böyle bir eklenti olduğunu biliyorum fakat ben subdomain üzerine kurmayı düşünüyorum.
Öncelikle subdomain açabilmem için gerekli bilgiyi sizden isteyebilir miyim ?
Ayrıca açtıktan sonra script yada yazılımı nasıl kuracağımızı da ?
Son olarak diyelim kurduk ben resimleri yüklerken tüm resimlerde siteadı yazmasını istiyorum, yani resim i ekledğimizde site adı resim e eklenicek. Bunu nasıol yapıcaz ?