MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: google seo eklentisi centos serverde 404 hatasi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
merhaba ben yeni centos server kurdum icine eski mybb forumumu attim ve degisen forum adreslerini tekrar duzenledim ve siteyi calistirdim fakat google seo hata verdi forumun ana sayfasinda bir konuya tiklayinca su hatayi veriyo cözumu nedir ?

Kod:
Not Found

The requested URL /forum/uye-simsek.html was not found on this server.

Apache/2.2.15 (CentOS) Server at blackcraft.net Port 80
site adresim:
Alıntı:blackcraft.net/forum
not : bi 2 yil dir mybb ile urasmiyorum paslanmisim Gülümseme benyokken neler oldu bitti merak edi yorum Açık Ağızlı Gülümseme
mybb surum ::: 1.6.4
sürüm değiştir , 1.6.11 çıktı hıza yetişmek zor gibi Açık Ağızlı Gülümseme
(02-11-2013, Saat:13:59)cemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sürüm değiştir , 1.6.11 çıktı hıza yetişmek zor gibi Açık Ağızlı Gülümseme

1.6.5 de bir suru plugin hata veriyo urasmamak en iyisi Açık Ağızlı Gülümseme
Merhaba;

Sanırım sunucunuz google seo yu desteklemiyor. Siz yinede şunları bir deneyin; Google seo yu kapatın ve tekrar aktifleştirin. Ardından ayarları tekrar yaparak .htaccess dosyasını düzenleyin.
(02-11-2013, Saat:21:05)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba;

Sanırım sunucunuz google seo yu desteklemiyor. Siz yinede şunları bir deneyin; Google seo yu kapatın ve tekrar aktifleştirin. Ardından ayarları tekrar yaparak .htaccess dosyasını düzenleyin.

merhaba sunucu centos 6.4 isletim sistemine sahiptir ve home serverimdir kisaca server benim kendi kurdugum sunucu.. dediginiz gibi .htaccess dosyasini duzenledim ama bir sonuc alamadim google seo nun nelere ihtiyac duydugunu sölerseniz sunucuya eklerim iyi gunler.
Onay-Cevap MySQL 5
Onay-Cevap Apache 2
Onay-Cevap PHP 5.1.0
Onay-Cevap mod_rewrite desteği
Onay-Cevap mbstring desteği Sol Ok (Bu özellik genelde ücretli hosting hizmeti alan sitelerde vardır. fakat, yinede firmanıza olup olmadığını sorun, eğer yoksa Türkçe karakter sorunlarının yaşanmasında en büyük rolü oynar ve Free hosting hizmeti veren sitelerde genelde yoktur.)
Onay-Cevap PluginLibray-10 Dahili url link - internal url yada daha üstü
Onay-Cevap Linux Sunucu
Onay-Cevap UTF-8 tabanlı mybb forum
(02-11-2013, Saat:21:18)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Onay-Cevap MySQL 5
Onay-Cevap Apache 2
Onay-Cevap PHP 5.1.0
Onay-Cevap mod_rewrite desteği
Onay-Cevap mbstring desteği Sol Ok (Bu özellik genelde ücretli hosting hizmeti alan sitelerde vardır. fakat, yinede firmanıza olup olmadığını sorun, eğer yoksa Türkçe karakter sorunlarının yaşanmasında en büyük rolü oynar ve Free hosting hizmeti veren sitelerde genelde yoktur.)
Onay-Cevap PluginLibray-10 Dahili url link - internal url yada daha üstü
Onay-Cevap Linux Sunucu
Onay-Cevap UTF-8 tabanlı mybb forum
PluginLibray
eklentisi yok cunki mybb 1.6.4 surumune uygun bulamadim üzgün
Sürüm güncelleyin hocam. Eğer güncellemeden sonra hata alıyorsanız tüm eklentileri silin, güncellemeden sonra 1.6.11 uyumlu kurarsınız.
Sayfalar: 1 2