MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretli Forum Aktarımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar
Ücret karşılıgı vbulletin forumdan mybb geciş yapacağım
Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar bana PM ile ulaşabilir mi
vBulletin sürümünüz lisanslı mı?
büyük bir ihtimal nulldur.
evet üstad
lisanslı ama yinede mybb gececegim

(27-10-2013, Saat:19:23)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]vBulletin sürümünüz lisanslı mı?
hocam lisanslıysa niye geçiyorsunuz vb süper bir sunucu şaşkın ama kendi kararınızı
(27-10-2013, Saat:19:42)Mustafa-55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam lisanslıysa niye geçiyorsunuz vb süper bir sunucu şaşkın ama kendi kararınızı

Kullanmayanlar öyle düşünüyor tabi ama vb kullanan ve mybb geçmek için can atan onlarca kişi tanıyorum... Gülümseme Bunlardan biride benim Gülümseme vBulletin işe yaramaz,baş belası bir sistem

Hocam eğer acelesi yoksa elimdeki proje bittiğinde yardımcı olurum. Ama acelesi var dersen ücret karşılığında taşıma işlemini yapabilirim...
Taşıma işlemi için ne kadar bütçeniz var?
PM ile görüşelim üstad
(27-10-2013, Saat:19:51)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Taşıma işlemi için ne kadar bütçeniz var?

Hocap PM ile görüşelim mi

(27-10-2013, Saat:19:46)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-10-2013, Saat:19:42)Mustafa-55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam lisanslıysa niye geçiyorsunuz vb süper bir sunucu şaşkın ama kendi kararınızı

Kullanmayanlar öyle düşünüyor tabi ama vb kullanan ve mybb geçmek için can atan onlarca kişi tanıyorum... Gülümseme Bunlardan biride benim Gülümseme vBulletin işe yaramaz,baş belası bir sistem

Hocam eğer acelesi yoksa elimdeki proje bittiğinde yardımcı olurum. Ama acelesi var dersen ücret karşılığında taşıma işlemini yapabilirim...
Sayfalar: 1 2