MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ByBurak V16 Tema Çalışması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim
Burak bırak sen bu işleri ben sana çizeyim sen kodla nasıl olur ? Gülümseme
(08-10-2013, Saat:18:50)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Burak bırak sen bu işleri ben sana çizeyim sen kodla nasıl olur ? Gülümseme

Olabilir.
(08-10-2013, Saat:18:54)ßyßurak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-10-2013, Saat:18:50)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Burak bırak sen bu işleri ben sana çizeyim sen kodla nasıl olur ? Gülümseme

Olabilir.

Skype açık olur dersen her türlü çizerim,karalarım Açık Ağızlı Gülümseme
Fena değil Açık Ağızlı Gülümseme Hatta bana göre süper
Hocam iyi güzel yapıyorsunuzda şu temalarınıza farklı isimler vererek yapsanız çünkü byburak teması hergeçen gün değişiyor v16 demek ilk yayınlanan byburak temasının güncellenmiş versiyonu demektir ama siz her versiyonda farklı bir tema yapıyorsunuz bence farklı isimler koyun temanıza Gülümseme

Tema konusunda söyleyeceğim tek şey çok koyu olmuş biraz daha canlı ve açık renkler eklenirse güzel olabilir Gülümseme
(08-10-2013, Saat:18:59)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-10-2013, Saat:18:54)ßyßurak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Olabilir.

Skype açık olur dersen her türlü çizerim,karalarım Açık Ağızlı Gülümseme

Şu Anda Hastayım Hafta Sonu Görüşelim Açık Ağızlı Gülümseme
Oldukça Güzel Bir Tema. Renkleri Çok Sevdim. Screwy Hocam Bari Bu Kodlansın Sonra Siz Çizin. Tema Güzel Süper
Sayfalar: 1 2