MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eklentiler neden çalışmaz ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : Editturk.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :seo,prostats, z.dik. postbit,akismet
Hata-Sorun Sorun açıklaması : beyler forumda 2 tane eklenti çalışmıyor ftpden kaldırıp tekrar yükledim yine çalışmıyor. defalarca denedim ama aynı sorunla karşılaştım çalışmıyorlar eklentiler kuruluyor herhangi bir sorun olmadan ayarlamalar vs yapılıyor ancak çalışmıyor.
1. high slide resim boyutlandırıcı.
2. pl9 forum ikon
--------------------
Site Adresinizi Lütfen CODE Taglari icinde Yaziniz . Forum Kurallarina Uyalim Lütfen.
kardeşim normal bir yorumda link verirken alıyoruz zaten ancak şu durumda code içine alırsam şablonda düzensizlik olur ki hoş gözükmez şablon kullanmamızın amacı derli toplu olmasıdır.
benim için sorun yok alırım code içine ama görüntü bozukluğu Göz kırpma
Resim boyutlandırıcı eklentisinin konu linkini atar mısın?

--------------

Forum ikonları eklentisini ilk defa mı kurdun yoksa tema değiştirdin ondan sonra mı çalışmadı?
resim boyutlandırıcı:
Kod:
http://mybbdepo.com/highslide-resim-boyutlandirici-5-0-plugin-turkce-konusu.html
forum ikon eklentisini yeni kurdum.
forumu 0dan yeni kurdum herşey yeni ancak 2 eklenti çalışmadı eski dorumda ikiside çalışırken şimdi çalışmıyor.
Forum ikonları eklentisini yeni kurdunuz ve forum yönetimi kısmından forum ikonu yolu gelmedi doğru mu anladım?
Eğer öyleyse bu normal çünkü pl9 forum ikonları eklentisinde o özellik sadece yeni forum açarken geliyor. Mevcut bir foruma ne yazık ki ikon eklemeniz mümkün değildir. :/

Resim boyutlandırıcı eklentisi sanırım bozuk veya siz birşeyleri yanlış yapıyorsunuz... Aşağıdaki konuyu inceleyin.

Kod:
http://mybbdepo.com/gelismis-highslide-resim-flash-swf-youtube-boyutlandirici-yeni-konusu.html
kardeşim pl9 daha öncede kullandım hhatta eklentinin yorumlarında teşekkürde ettiğimi hatırlıyorum.
pl9 var olan foruma ikon veriyordu daha önceki kullanımımda öyle yapmıştım çünki şimdi neden olmnmuyor ?
ek olarak o verdiğiniz eklentiyi akşam çok inceledim o da olmuyor Gülümseme
yindede teşekkürler yardım için. sanırım klasik resim boyutlandırıcı kullanacağım. ve forum ikonlarınıu da el ile tek tek yapacağım. üzgün
Forum ikonlarını daha önce aynı sitede kullandınız mı? yani forumlara eklenmiş ikonlar var mı şuan eklentide ?

Yani demek istediğim ikonları eklediğiniz halde mi gözükmüyor. Eğer öyleyse bana teamwiever numaralarınızı yollayım özel mesaj ile.
Sayfalar: 1 2