MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eklenti Çevirileri Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar,
MyBB'de bildiğimiz üzere her geçen gün yeni eklentiler çıkmaktadır.Ama bu çıkan eklentilerin belki hiç Türkçe dili olarak çıkmaz belkide çok uzun zaman sonra o eklenti Türkçe olarak çevrilir.
Bu çeviri sürelerini kısaltmak için bir grup oluşturmayı düşündüm.
Nedenki MyBB Türkiye kısmını geliştirmeyelim diye kendi kendime sordum aklımada böyle değişik birşey geldi.
Çeviri yapmak isteyenler Bilenler,Bilmeyenler,Az bilenler fark etmez yeterki yardım etmek istesinler bu kişiler bana özel mesaj yada konu altına mesaj gönderip ulaşırlarsa sevinirim.
Peki biz ne yapıcaz derlerse ?
Cevap olarak ; Yeni çıkan ve popüler eklentileri elimizden geldiğince bir grup şeklinde çevirmeye çalışacağız.Tabi bunun yanında istek çeviride alabiliriz.
Umarım iyi bir katılımcı olur.
Not : Yetkili alım konusu değildir veya herhangi bir reklam konusuda değildir.
İhtiyaç olursa bana özel mesajdan ulaşabilirsen yardımcı olurum bende. Gülümseme
Çeviri ekibi vardı burda zaten neden kaldırıldığını anlamış değilim herneyse beni ilgilendirmez o kısımıda elimden geldiğince bulduğum eklentileri çevirip paylaşmaktayım... Yeni çıkan eklentileri çevirmek bazen zor olabiliyor yardım isterseniz bende edebilirim...
(20-09-2013, Saat:03:22)LiBeRtY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İhtiyaç olursa bana özel mesajdan ulaşabilirsen yardımcı olurum bende. Gülümseme
Tamam ulaşırım Gülümseme
(20-09-2013, Saat:11:56)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çeviri ekibi vardı burda zaten neden kaldırıldığını anlamış değilim herneyse beni ilgilendirmez o kısımıda elimden geldiğince bulduğum eklentileri çevirip paylaşmaktayım... Yeni çıkan eklentileri çevirmek bazen zor olabiliyor yardım isterseniz bende edebilirim...
Çeviri ekibi halen daha var ama yetkili almıyorlar galiba bunun için admin ile görüşmek lazım.
Neyse çeviri işine gelince bir grup olursak birbirimizle iletişim halinde olursak daha iyi olur.
Yani grupça eklenti seçeriz çevirebildiği kadar biri çevirir diğerleride başka eklentiler çevirir.A kişisi çevirebildiği kadar çevirir çeviremediği yerleri gruba söyler ve yardım alır.
Kendimi sanırım anlatabildim Gülümseme
Bu arada eklenti çevrimini öğrenmek arkadaşlar ders konumuza bakabilip bize yardımcı olabilirler.

http://www.youtube.com/watch?v=GjF1kJPQPyE
(20-09-2013, Saat:16:25)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu arada eklenti çevrimini öğrenmek arkadaşlar ders konumuza bakabilip bize yardımcı olabilirler.

http://www.youtube.com/watch?v=GjF1kJPQPyE
Eklemeyi unuttum bir konuya deyindin Teşekkürler.
Katılabilirim, az çok bilgim var, iş görürüm :p