MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Warezcim Logo Tasarım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Basit bir çalışma oldu , site temasına en uygun logoyu yapmaya çalıştım ve bence site temasına çok uydu.

Yorumlarınızı almak istiyorum Gülümseme

resim
link kırık resimin ? ayrıca konu amacı ney ? logo hakkında yorum yapmamızı mı istiyorsunuz yoksa öylesine mi açtınız konuyu ?

Bölümü çok yanlış anlamışsınız siz heralde burası Logo Banner Çalışmalarınızı + psd ile paylaştığınız yerdir öneri/fikir/eleştiri almak istiyorsanız genel sohbet bölümü bunlar için açılmış bölümdür...
Kusura bakma yeniyim , forumu inceledim ve psd paylaşmayanlarda var ve bir açıklama görmüştüm "PSD paylaşmaya gerek yok" diyordu. O yüzden bu bölüme paylaştım ..
Konu gerekli bölüme taşınmıştır.
Logoya gelince basit ve sade bir logo yani kısacası güzel bir logo diyebiliriz.
yazı fontu fln süper
ismini verebilirmisin yzı fontunun ?? ve yeni değilsin Gülümseme 2012den beri üyesin
(19-09-2013, Saat:19:25)hüsamettin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yazı fontu fln süper
ismini verebilirmisin yzı fontunun ?? ve yeni değilsin Gülümseme 2012den beri üyesin

Yazı tipi(fontu) ; Aardvark Cafe
Yorum için teşekkürler , 2012'den beri üyeyim ama eklentiler vs için Gülümseme şimdi tamamı ile forumda takılırım Gülümseme