MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konu çok uzun, 85 karakterden daha az bir konu içeriği giriniz.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Web site Site Adresi :warezcim.net
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.7
Hata-Sorun Sorun açıklaması :"
<warezcim.net>

There was an error posting your reply:

Konu çok uzun, 85 karakterden daha az bir konu içeriği giriniz. (Şu anda: 89)." konuya yorum yazmaya çalışınca bu hatayı veriyor İzin Verilen Maksimum Konu ve Yorum Uzunluğunu 10000000000000000 yaptım hala aynı hata

İlgili konu:
Kod:
http://warezcim.net/Konu-tekken5-pc-letitbit-turbobit-ayarli-emulator-kendisi-kurulan-4-27-gb-full-43.html

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :resim
bende bu sorun hakkında konu açacaktım tüm yorumlarda olmuyor sadece bazı konularda araştırdım ama sorunun neden oldugunu anlamadı Bize yardımcı olursanız sevinirim.
(06-05-2012, Saat:11:35)weqale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]newreply.php dosyasını notepad++ ile açınız.

Bul
Kod:
if(!$pid && !$mybb->input['previewpost'])
        {
                $subject = "Cvp: " . $thread['subject'];
        }

Değiştir
Kod:
        {
                $subject = $thread['subject'];
        }

Admin paneli Sağ Ok Tema&Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız tema şablonları Sağ Ok Konu Gösterim Şablonları Sağ Ok showthread_quickreply açınız.

Bul
Kod:
value="Cvp: {$thread['subject']}"

Değiştir
Kod:
value="{$thread['subject']}"

Kaynak
Kod:
http://community.mybb.com/thread-116019-page-2.html?highlight=can%27t+reply

weqale arkadaşımdan alıntıdır benim konumdada böyle bir sorun vardı ve çözüme ulaştırdı Gülümseme Bunları yapın sorun kalkıyo denenmiştir Gülümseme
(13-05-2012, Saat:17:49)bilalekrem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-05-2012, Saat:11:35)weqale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]newreply.php dosyasını notepad++ ile açınız.

Bul
Kod:
        {
                $subject = "Cvp: " . $thread['subject'];
        }

Değiştir
Kod:
        {
                $subject = $thread['subject'];
        }

Admin paneli Sağ Ok Tema&Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız tema şablonları Sağ Ok Konu Gösterim Şablonları Sağ Ok showthread_quickreply açınız.

Bul
Kod:
value="Cvp: {$thread['subject']}"

Değiştir
Kod:
value="{$thread['subject']}"

Kaynak
Kod:
http://community.mybb.com/thread-116019-page-2.html?highlight=can%27t+reply

weqale arkadaşımdan alıntıdır benim konumdada böyle bir sorun vardı ve çözüme ulaştırdı Gülümseme Bunları yapın sorun kalkıyo denenmiştir Gülümseme
ben bunu denedim ama aynı olmadı
Sürümünüz nedir ?

1.6.7?

Prov5?
(13-05-2012, Saat:18:59)bilalekrem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sürümünüz nedir ?

1.6.7?

Prov5?

1.6.7, pro değil
Çalışması lazım aslında ama birde cookie ayarlarını silip denermisiniz?_
(13-05-2012, Saat:19:06)bilalekrem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çalışması lazım aslında ama birde cookie ayarlarını silip denermisiniz?_

cookie tarayıcının çerezlerimi?
Sayfalar: 1 2 3