MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: forum yedeği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
merhabalar benim 1 sene önce mybb forumum vardı kapanmadan önce yedeğini almıştım phymyadmin den şimdi yeniden forum açınca yüklemek istiyorum ama phymyadminde yükleyince 150 mb olduğu için yüklenmiyor ne yapmalıyım
Hocam phpmyadmin yedeği sadece SQL yedeğiniz... FTP yedeğinizinde olması gerekli.
(30-08-2013, Saat:22:33)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam phpmyadmin yedeği sadece SQL yedeğiniz... FTP yedeğinizinde olması gerekli.
Sen yanlış biliyorsun.Sql yedeği tek başınada yüklenebiliyor,FTP yedeği olmasına gerek yok.
Sadece sql yedeği yüklersen konular,üyeler,mesajlar vs vs. bilgiler gelir eklentiler falan gelmez.
Phpmyadmin 50 mb üstünü kabul etmiyor bunun için ;
50 mb üstü yedekler için MySQLdumper gibi yollara başvurabilirsin.Google dan bu konu hakkında araştırma yapabilirsin.
ftp yedeğide var sorun değil
Yanlış.. Mesela sitene shell attılar Açık Ağızlı Gülümseme Shelli siteyi tekrarmı kuracaksın hayır, ftp silip tekrar kuracaksın install sileceksin configi ayarlayacaksın vsvs. Hocam mybb "0" olarak dosyalarını ftp'ye atınız, daha sonra phpmyadmin'e giriniz ingilizceyse import türkçeyse içe aktar yazar girin oraya sql yedeğinizi atın, daha sonra config.php'den ayarlamaları yapın database ayarlarını, yapamazsanız destek olmaya çalışırım, yani Smyrna35 hocam haklı..
(30-08-2013, Saat:22:41)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sen yanlış biliyorsun.Sql yedeği tek başınada yüklenebiliyor,FTP yedeği olmasına gerek yok.
Sadece sql yedeği yüklersen konular,üyeler,mesajlar vs vs. bilgiler gelir eklentiler falan gelmez.
Phpmyadmin 50 mb üstünü kabul etmiyor bunun için ;
50 mb üstü yedekler için MySQLdumper gibi yollara başvurabilirsin.Google dan bu konu hakkında araştırma yapabilirsin.

Olabilir Gülümseme O kadar uzun süre oyun filesleri ile ilgilenince kafa gitti benim Gülümseme Ben herhalde oyun sunucuları ile karıştırdım. Gülümseme
hocam shell vs. yok o konuda rahat olun da mysqldumper ı kurdum ordada maksimum 100 mb diyor benimki 150 mb.. yedek

.sql.gz şeklindede uzantı var nasıl aktarabilirim biri açıklarsa
(30-08-2013, Saat:23:27)trexrh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam shell vs. yok o konuda rahat olun da mysqldumper ı kurdum ordada maksimum 100 mb diyor benimki 150 mb.. yedek

.sql.gz şeklindede uzantı var nasıl aktarabilirim biri açıklarsa

Bigdump programını deneyin hocam olmazsa eğer IZArc programı ile .gz formatında sıkıştırma işlemi ile içeri aktarabilirsin.

İlk yazdığım yorumu oyun sunucuları ile karıştırdım kusura bakma Gülümseme Günde 5 den fazla online oyunun databasesi ile uğraşıyorum kafa kalmıyor Gülümseme
Sayfalar: 1 2