MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Linklere İzin Yok [Plugin]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB için Linklere İzin Yok Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Linklere İzin Yok
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Yaldaram
Çevirmen Türkçe Çeviri: LoDoS
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 0.5
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.4-1.6
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Bu eklenti belirlenen kullanıcı gruplarının istenilen mesaj sayısına ulaşmadan belirlenen forumlarda link vermelerini engeller.
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu:
1)-Ekten indirdiğiniz zip dosyasını bir yere çıkartın.
2)-Zip ten çıkan Upload Klasöründekilerin tamamını dosya transfer programı ile forumun ana dizinine gönderin. onlar yerini bulur.
3)-Admin Panelinden Ayarlar > Eklenti yönetimi'ne gelin ve Linklere İzin Yok eklentisini Aktifleştirin.
4)-Admin Paneli > Ayarlar > Linklere İzin Yok ayarlarına gelin, kendinize göre ayarlayın.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

resim

resim

resim

Güle güle kullanın.
Abi Seni Konu Paylaşırken Görmek güzel Süper
iyi bir eklenti backlinck sorununu ortadan kaldırabilir aslında Melek - Masum

Bunu bu sitenin yardım kategorisine koysanız iyi olabilir.. "Code Tag" Kullanımına önem verirler hiç olmazsa Süper
(27-08-2013, Saat:19:59)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iyi bir eklenti backlinck sorununu ortadan kaldırabilir aslında Melek - Masum

Bunu bu sitenin yardım kategorisine koysanız iyi olabilir.. "Code Tag" Kullanımına önem verirler hiç olmazsa Süper
Bugün itibariyle eklenmiş bulunuyor link eklemeyi deneyebilirsiniz.
(27-08-2013, Saat:20:06)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-08-2013, Saat:19:59)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iyi bir eklenti backlinck sorununu ortadan kaldırabilir aslında Melek - Masum

Bugün itibariyle eklenmiş bulunuyor link eklemeyi deneyebilirsiniz.

Teşekkürler Gülümseme
işte bu süper