MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB PM_Alert Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : goldoyuncu.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin, G33K Resim boyutlandırıcı, Ziyaretçiye Konu İçeriğini Gizleme,Infobar Türkçe, Profesyonel Duyuru, New Posts Indicator on Thread-listing, ProStats Gelişmiş İstatistik Plugin, Ziyaretçilere Link Gizleme, Silinen Konu Çöplüğe
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Biri PM attığında uyarı yazıları bozuk/kaymış şekilde geliyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim
Admin Paneli Sağ Ok Temalar Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız Tema Sağ Ok Global.css Şablonları Sağ Ok Gelişmiş düzenleme

İçerisinde bulunan .pm_alert css kodunu default temadaki kodlar ile değiştirin. Eğer .pm_alet kodu yoksa deufalt temadan alın ve kullandığınız temanın global.css şablonuna ekleyin. Gülümseme
Mybb destek sitesi açıyorsunuz ama mybb hakkında pek bilginiz yok gibi.
Bir konu hakkında bilgili olmadan o konu hakkında site açıyorsunuz vallahi çok acayip birisiniz.Tabi sadece siz değil daha bir çok kişi aynı hatayı yapmakta.
(25-08-2013, Saat:15:15)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mybb destek sitesi açıyorsunuz ama mybb hakkında pek bilginiz yok gibi.
Bir konu hakkında bilgili olmadan o konu hakkında site açıyorsunuz vallahi çok acayip birisiniz.Tabi sadece siz değil daha bir çok kişi aynı hatayı yapmakta.

Destek sitesi mi var arkadaşın Açık Ağızlı Gülümseme
Evet.Geçenlerde site sunumlarına konu açmıştı sanki onaylanılacak gibi.Sadece onun yok hiç ummacığımız kişilerin destek sitesi varGülümseme
(25-08-2013, Saat:15:15)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mybb destek sitesi açıyorsunuz ama mybb hakkında pek bilginiz yok gibi.

- Yok. Ben bu hesabı arkadaştan aldım. Benim hesabım değil. Yoksa arkadaş iyi biliyor mybb'yi.
Çok saçma konuşuyorsunuz yani bir kelimeniz ötekini tutmuyor diyelim.
Yani arkadaşınız mybb yi çok iyi biliyorsa arkadaşınızdan niye yardım almıyorsunuzki.
Herneyse screwy in dediğini yaptınızmı ?