MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Temaya Logo Ekliyemiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
shopgamers.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.x
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Temanın Klasör yolunu gösterince Tema bozuluyor Cikiş yap İconları falan gözükmüyor Birde Logo Ekliyemiyorum Adresine yazsam bile
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Yok üzgün
doğru yolu yazdığına eminmisin ftp ye bak ona göre ayarla
Başlangıç » Temalar
Temanızın adı-Forum Logosunun Yolu: link yazıcaksınız buraya.
Kardeş Farkındamısın Ama Hergün 2 3 tane yardım konusu açıyorsun biraz araştır öyle aç konu Göz kırpma Araştırdıktan sonra yaparsın Süper
(13-08-2013, Saat:19:19)depresif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlangıç » Temalar

Olmuyorki üzgün
Kardeşim ozaman gireceğin yer şurası Başlangıç » Şablon Listesi » Temanızın adı Templates
Şablon Düzenle: header orda img>src yazar hizliresim vs ordan o link'i kopyalayıp bakabilirsiniz.
Olmaz ise sitenize üye olup yardım edebilirim.
Arkadaşım abuk subuk temalardan bıkmadınmı, onlarca free-warez tema denedin olmuyor işte, bizim önerdiğimiz temaları dene sorunun kalmaz..
(13-08-2013, Saat:19:39)depresif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim ozaman gireceğin yer şurası Başlangıç » Şablon Listesi » Temanızın adı Templates
Şablon Düzenle: header orda img>src yazar hizliresim vs ordan o link'i kopyalayıp bakabilirsiniz.
Olmaz ise sitenize üye olup yardım edebilirim.

Sagol oldu

Benim Kullanacagım temalardan size ne ?

(13-08-2013, Saat:19:42)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşım abuk subuk temalardan bıkmadınmı, onlarca free-warez tema denedin olmuyor işte, bizim önerdiğimiz temaları dene sorunun kalmaz..

Bu simdi warezmi üzgün
Sayfalar: 1 2