MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitem
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sorum Forum Yöneticilerine Sitenizdeki Temaları Kullanıyorum Paylaşım Yapıyorum rarlayıp kendi sitemin şifresni koyuyorum telif hakkından Ve Kul Hakkından Korkuyorum Bir Sorun Cıkarmı?
Merhaba

Sitemizden Çektiğiniz Konularda Kaynak Gösterirseniz Herhangi Bir Sıkıntı Var Olmayacaktır.
Alıntıdır Diye Yazsam Sorun Olurmu Hocam ?
Alıntıdır Değilde Kaynak:mybbdepo.com yazsanız daha iyi olur.www. yazmadığınız için sitenizden herhangi bir link çıkışı olmaz
Hocam Sitem Cok Buyumedeginden Kullanıcı Kaybım Olur Diye Korkuyorum mybbdepo yazsam sadece
(06-08-2013, Saat:12:28)alfurkan1064 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Sitem Cok Buyumedeginden Kullanıcı Kaybım Olur Diye Korkuyorum mybbdepo yazsam sadece

Bence Herhangi Bir Kullanıcı Kaybı Olmayacaktır Bence.Burası Bir Mybb Destek Forumu Hocam... Mybb Kullanan Arkadaşların Zaten Buraya Üyelikleri Vardır.Bu Yüzden Sıkıntı Çıkmaz.
(06-08-2013, Saat:12:31)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-08-2013, Saat:12:28)alfurkan1064 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Sitem Cok Buyumedeginden Kullanıcı Kaybım Olur Diye Korkuyorum mybbdepo yazsam sadece

Bence Herhangi Bir Kullanıcı Kaybı Olmayacaktır Bence.Burası Bir Mybb Destek Forumu Hocam... Mybb Kullanan Arkadaşların Zaten Buraya Üyelikleri Vardır.Bu Yüzden Sıkıntı Çıkmaz.
Teşekkürler hocam Gerekli Düzenlemerli Yapıyorum hemen İsterseniz Link atabilirim ozelden veya burdan ıncelersiniz