MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitem Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar Sizlerden Birşey İsteyecegim

Kod:
www.bilgisahasi.com

Sitem

Sitemin Konularına Bir Türlü Karar Veremedim Lütfen Oturaklı Konular Söylermisiniz Yani KAtegorı Adları Arkadaşımla Kavga Ettik Sırf Bu konu yuzunden
Bana Sorarsan Temayı Değiştirmelisin Türkçe Harf Özelliğini desteklemiyor.ş Yazsan Default Fontta Çıkacak Yazı Ve kötü görünecek..

Konu Olarak İste Genel Bilgiler,Oyun Bilgileri Haberleri vs. Olabilir Süper
sitenin reklamını yapmak için başka bir yol bul demişlerdi böyle yaptığımda .......Kızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - Sinirli
Sitemin Reklamını Yapmıyorum bundan Emin Ol Ayrıca Hadi Yaptım Diyelim Boş Foruma kim Gelicek hocam ?

Funny Hocam Teşekkürler Bunları Liste Halinde Soylermisiniz Zahmet Olmassa Gülümseme
Öncelikle Benim Tavsiyem Genel Yapmaman Yönünde. Neden Dersen Her 20 Forumdan 10 Tanesi Zaten Genel. Aklında Belirlediğin Bir Konu Örneğin Araba. Araba İle İlgili KAtegoriler Yap. 10 KAtegorinin 9 Tanesi Araba Olsun.. Araba Oyunları,Tanıtımları,Reklamları,Araba Takas,Alım-Satım vs. vs. 1 Kategoriyide Diğer Yaparsın. Arşiv,Çöp Kutusu,Diğer Konular

Gibi. Yinede Karar Senin.
(04-08-2013, Saat:13:38)Edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle Benim Tavsiyem Genel Yapmaman Yönünde. Neden Dersen Her 20 Forumdan 10 Tanesi Zaten Genel. Aklında Belirlediğin Bir Konu Örneğin Araba. Araba İle İlgili KAtegoriler Yap. 10 KAtegorinin 9 Tanesi Araba Olsun.. Araba Oyunları,Tanıtımları,Reklamları,Araba Takas,Alım-Satım vs. vs. 1 Kategoriyide Diğer Yaparsın. Arşiv,Çöp Kutusu,Diğer Konular

Gibi. Yinede Karar Senin.

Aksine, genel yapmalı bence, oyun & film, dizi & internet, bilgisayar gibi birsürü kategori ve onlarla ilgili forumlar olmalı..
(04-08-2013, Saat:13:29)alfurkan1064 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitemin Reklamını Yapmıyorum bundan Emin Ol Ayrıca Hadi Yaptım Diyelim Boş Foruma kim Gelicek hocam ?

Funny Hocam Teşekkürler Bunları Liste Halinde Soylermisiniz Zahmet Olmassa Gülümseme

hocam ben sizin tarafınızdayım bazı ları bana böyle demişti onlara sinirlendim yoksa sizr hak veriyorum SüperSüperSüper ama öbürlerine Kızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - Sinirli