MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: [Android] Ücretsiz Bağlama Çalma Programı İndir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Android telefondan ve tablet bilgisayarınızdan bağlama çalmak için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır.

Ayrıca Özelliklerini sayacak olursak;
-4 Adet saz ile çalınabilecek ritim bulunmaktadır.
*4 / 4 *slow
*5 / 8 *slow 2

Program eğlenceli grafiklerle geleneksel müzik aletimiz olan bağlamayı sevdirmeyi hedef alıyor.

Resimler:

resim

resim

Kullanımı kolaydır.

Videosu:

İndirme Linki:

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rtrgames.rsaz2&hl=tr
1 linkler code tagi çinde değil ben bundan 2 kere +2 uyarı puanı almıştım Kızgın - Sinirli 2 konu yeri yanlış

ama hoş gibi duruyor
eyw. güzel bir programa benziyor, fakat android benden uzak olsun. iphone'da müzik/parca yapmak isteyenler 'GarageBand'i inceleyebilirler.
(03-08-2013, Saat:11:55)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1 linkler code tagi çinde değil ben bundan 2 kere +2 uyarı puanı almıştım Kızgın - Sinirli 2 konu yeri yanlış

ama hoş gibi duruyor

uyarı için teşekkür ederim düzenledim konu yanlış yerde ise yönetici arkadaşlar taşıyacaktır Gülümseme

(03-08-2013, Saat:16:51)Remzi0068 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]eyw. güzel bir programa benziyor, fakat android benden uzak olsun. iphone'da müzik/parca yapmak isteyenler 'GarageBand'i inceleyebilirler.

sağolun hocam yorum için Gülümseme android neden sevmiyorunuz ?
(03-08-2013, Saat:11:55)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1 linkler code tagi çinde değil ben bundan 2 kere +2 uyarı puanı almıştım Kızgın - Sinirli 2 konu yeri yanlış

ama hoş gibi duruyor
Konu yeri doğru serbest kürsü .
Kızgın - Sinirli bu işareti yapmanıza gerek yok yani kızılacak bir durum değil.
Alıntı:1 linkler code tagi çinde değil ben bundan 2 kere +2 uyarı puanı almıştım
Mini moderatörlük yapmayınız.Siz uyarı aldınız diye her konuya yazmak zorunda değilsiniz.Eğer kızılacak bir durum var ise sizin yaptığınız şuanki bu harekettir.
İyi günler.
uygulama güncellendi arkadaşlar Gülümseme