MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google'da Yükselme, Alexa'da Düşme Rehberi!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

1) Özgün olun.
Özgün konular paylaşarak Google'da benzersiz bir site olun!

2) Basit ve güzel bir tasarım kullanın.
Basit, XHTML hatası olmayan bir tasarım kullanarak Google'a hoş görünün!

3) Konularınıza arama açıklaması ekleyin.
"description" adlı meta etiketini kullanarak Google'a kendinizi açıklayın!

4) Google Site Yöneticisi araçlarını kullanın.
Google Site Yöneticisi araçlarını kullanarak site haritaları gönderin, google gibi linklerinizi getirin ve Google'da daha hızlı index alın! Google Site Yöneticisi araçları için

5) Alexa Widget'ı kullanın!
tıklayarak gözünüze hoş gelen bir Widget'ı seçin ve sitenize ekleyin!

6) Alexa Toolbar kullanın, kullandırın!
Alexa Toolbar'ı indirerek Alexa'ya kendinizi sevdirin! Site ziyaretçi ve üyelerinize de kullandırmayı unutmayın! Alexa Toolbar için

7) Hitleap ile sitenize ve alexa sayfanıza hit gönderin!
Hitleap ile sitenize ve alexa sayfanıza hit göndererek hem Google'da hem de Alexa'da yükselebilirsiniz! Hitleap'e üye olmak için Ayrıca Hitleap'te premium hesap alarak hitleri Google, Facebook gibi sitelerden gelmiş gibi göstererek maksimum verim sağlayabilirsiniz. Ayda sadece 7 Euro karşılığında bu hizmet karşılanıyor! Lütfen referansımdan üye olun tam destek vereceğim ama istemeyen için link

8) Google Analytics ile sitenizi takip edin!
Google Analytics ile sitenizin tüm istatistiklerini görün! Google Analytics'e gitmek için

9) Sitenize link verdirerek Google'a tavsiye edilin!
Büyük sitelerden link alarak Google'a kendinizi tavsiye ettirin! Ayrıca Backlink paketleri alarakta pagerank almanızı kolaylaştırabilirsiniz!

10) Sitenizi tanıtın!
Sitenizi, dizinlere ekleyin, makale reklam verdirin ve daha çok ziyaretçi çekin!

Bu tavsiyelere uyarak çok kısa sürede çok iyi yerlere gelebilirsiniz! Kolay gelsin!
Alıntıdır.
7. seçeneği sakın kullanmayın.Aksi halde arama motorlarında banlanabilirsiniz.Tavsiye etmiyorum alexada düşeceğim niyetine arama motorlarının gözünden düşersiniz.Her zaman normal ziyaretçileri bekleyin bu tarz hilelere başvurmayın.
Bu konu hakkında detaylı bilgi için bakınız :
Kod:
http://mybbdepo.com/google-da-ust-siralara-cikmak-icin-yontemler-anlatim-konusu.html
http://mybbdepo.com/alexa-da-yukselmenin-15-basit-yolu-konusu.html
ben hitelap gibi başka siteleri denedim index sayım arttı tabi düsmede olabiliyor
(02-08-2013, Saat:19:06)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben hitelap gibi başka siteleri denedim index sayım arttı tabi düsmede olabiliyor
O tarz şeylerde anca kendinizi kandırırsınız hocam google analiz gibi bir yere girin ziyaretçilerin çoğu yönlendirmeli gözükecektir ve buda sitenizin satılamayacağı anlamına gelir yarı yarıya fiyatı düşer sitenizin.Arama motorlarıda girenlerin bot olduğunu anladığında yakın zamanda index düşüsü veya arama motorunda çıkmama gibi sorunlar yaşanacaktır.
7. Maddeyi Uygulayan Arkadaşlar Googlede Düştüklerini Göreceksiniz.Googlenin Son Gelen Güncellemesi Penguen İle Bunlara Önlem Almaya Başladı
googleya benzer site yapmak istiyosanız alın beyler
Kod:
www.youtube.com/watch?v=ggFix0Cm9Ts