MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: SQL Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
www.byproweb.p.ht
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10 (Pro v8)
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Postbitte Kullaniciyi Banla Butonu
  2. Akismet
  3. Hide Links to Guests
  4. Hızlı Tema Değiştir
  5. Admin Kp'den Özel Mesaj Okuma
  6. ProStats İSTATİSTİK
  7. Ek grup resmi eklentisi
  8. Teşekkür Eklentisi

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arada bu hatayı veriyor. Bazen sürekli olarak veriyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

Siteye uzantı almadan önce çalışma yapıyodum bu çıkıyor.
Database ile bağlantı kurulamıyor. Büyük ihtimalle hosttan kaynaklanıyor. Hostunuzu değiştirin yada firma ile iletişime geçin.
Veritabanı okunamadı diyor yani sunucu kesintisi oluyor.Ücretsiz hostinglerde sıkça görülen bir hata.Bu arada linkler code tag içerisine.
(02-08-2013, Saat:16:30)antidetron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Database ile bağlantı kurulamıyor. Büyük ihtimalle hosttan kaynaklanıyor. Hostunuzu değiştirin yada firma ile iletişime geçin.

Host değiştirmeyi bilmiyorum. Hostum belli http://www.hostinger.web.tr
daha önce hiçbir MyBB sitemde hata vermemişti.

(02-08-2013, Saat:16:30)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Veritabanı okunamadı diyor yani sunucu kesintisi oluyor.Ücretsiz hostinglerde sıkça görülen bir hata.Bu arada linkler code tag içerisine.

DAHA önce hiç karşılaşmadım
(02-08-2013, Saat:16:30)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Veritabanı okunamadı diyor yani sunucu kesintisi oluyor.Ücretsiz hostinglerde sıkça görülen bir hata.Bu arada linkler code tag içerisine.

linkler code tag dışında ve temadaki copyrightı silmiş ve yinede destek veriliyor hemde yöneticiler tarafından !
(02-08-2013, Saat:16:32)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

linkler code tag dışında ve temadaki copyrightı silmiş ve yinede destek veriliyor hemde yöneticiler tarafından !
Hocam sanırım koskoca telif hakkı linklerini görmüyorsunuz ???
Linkler code tag içine almaması yardım almayacağı anlamına gelmiyor sadece uyarı puanı alıyor.
(02-08-2013, Saat:16:32)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Tema copyright'ında sorun yok, suç atmadan önce dikkatli inceleyiniz.
(02-08-2013, Saat:16:32)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]linkler code tag dışında ve temadaki copyrightı silmiş ve yinede destek veriliyor hemde yöneticiler tarafından !

Temadaki copyrigt'i silmedim sadece o bölümü aldığım için öyle gözükmüş ilk defa konu açıyorum biraz anlayışlı ol
Sayfalar: 1 2