MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: BreeRay - Metro Stil Tema - StudiosDF
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
DestekForum tema çalışma stüdyosu StudiosDF çok yakında aktif olacak!
BreeRay teması Metro Stil tasarım: StudiosDF!

resim

Reklam alanında ki bannerlar teknolojio.com adlı teknolojio blogunun kurucusu Sinan Yorulmaz tarafından yapılmıştır. Geri kalan tasarımlar bana aitdir. (Mete Ülkü)

Metro stil bir tasarım olduğundan sade yapmak zorundaydım, lütfen bir kaç kişi çıkıp bu çok sade, çok beyaz gibi amatör yorumlar atmasın. Demek istediğim, lütfen sadelik hakkında en az bilgisi olanlar tema için öneri, şikayet verebilir mi?

Bu görüntü şimdilik sadece konu içidir, ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Çalışmalar tam gaz devam ediyor, teşekkürler.
Orada 2 Adet Mesaj Atılmış Sanırım. Normaldeki Gibi Resimleri Alt Alta Alsanız Daha İyi olabilirmiş. Demek İstediğim Reklam Alanı Tarafındaki Kullanıcı,Üstündeki Kullanıcı İle Aynı Hizada Olabilrimiş(anlatamadım k.bakmayın)

Genel Görünüm Olarak Güzel Elinize Sağlık Süper
Genel tasarım olarak güzel ama metroya benzememiş. İlk bakışta bana IPB Tarzı bir temayı anımsattı.

Projelerinde başarılar dilerim. Gülümseme
(01-08-2013, Saat:03:25)Edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Orada 2 Adet Mesaj Atılmış Sanırım. Normaldeki Gibi Resimleri Alt Alta Alsanız Daha İyi olabilirmiş. Demek İstediğim Reklam Alanı Tarafındaki Kullanıcı,Üstündeki Kullanıcı İle Aynı Hizada Olabilrimiş(anlatamadım k.bakmayın)

Genel Görünüm Olarak Güzel Elinize Sağlık Süper

Teşekkürler ancak o baloncuklar belli olmasa da baloncuktur, mesajın kısalığına göre boyut alıyor.

(01-08-2013, Saat:03:41)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Genel tasarım olarak güzel ama metroya benzememiş. İlk bakışta bana IPB Tarzı bir temayı anımsattı.

Projelerinde başarılar dilerim. Gülümseme

Metro + IPB diyeyim o zaman Gülümseme
Projelerime başarılar dilemekten çok, gereksiz yere ekipten atılmamı açıklayabilir misiniz Resul hocam ve diğer abilerim?

Aktif olmadığımı düşünüp hak etmediğimi düşündüm, bıraktım. Bir gün sonra kararımın yanlış olduğunu fark ettiğimde size tekrar başvurduğumda zaten alınmıyordunuz projelerinizde başarılar diyince, orada yıkıldım diyebilirim neredeyse.

Az mı emeğim dokunmadı üyelere, yardım isteyenlere? Karşılığı bu olmamalıydı galiba, değil mi?
(01-08-2013, Saat:04:26)Breezep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Metro + IPB diyeyim o zaman Gülümseme
Projelerime başarılar dilemekten çok, gereksiz yere ekipten atılmamı açıklayabilir misiniz Resul hocam ve diğer abilerim?

Aktif olmadığımı düşünüp hak etmediğimi düşündüm, bıraktım. Bir gün sonra kararımın yanlış olduğunu fark ettiğimde size tekrar başvurduğumda zaten alınmıyordunuz projelerinizde başarılar diyince, orada yıkıldım diyebilirim neredeyse.

Az mı emeğim dokunmadı üyelere, yardım isteyenlere? Karşılığı bu olmamalıydı galiba, değil mi?

Yetkin konusunda bir şey diyemem. Bana mesaj attığında ben iletmem gereken yere ilettim ve bana verilmesini söylenen cevabı söyledim. Ama fikrimi sorarsan yaptığın şey yanlıştı.

Çünkü burada oyun oynamıyoruz. Bugün bırakıyorum diyip ertesi gün vazgeçtim geri dönücem diye bir sözde bulunmak çok alaycı bir tavır ifade eder.(Bunlar sadece benim düşüncem) Gülümseme
(01-08-2013, Saat:04:36)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(01-08-2013, Saat:04:26)Breezep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Metro + IPB diyeyim o zaman Gülümseme

Yetkin konusunda bir şey diyemem. Bana mesaj attığında ben iletmem gereken yere ilettim ve bana verilmesini söylenen cevabı söyledim. Ama fikrimi sorarsan yaptığın şey yanlıştı.

Çünkü burada oyun oynamıyoruz. Bugün bırakıyorum diyip ertesi gün vazgeçtim geri dönücem diye bir sözde bulunmak çok alaycı bir tavır ifade eder.(Bunlar sadece benim düşüncem) Gülümseme

Evet, o konuda haklısın ama. Artık aktif olamıyordum, bir kaç şey yüzünden. Emek olmadan çalışmak istemedim, emek verebileceğim zaman dönmek istedim ama ortaya tık yok hocam. Neyse tamam, canınız sağ olsun Gülümseme

Bir yetki için siz değerli abilerimle tartışmayayım.
Flood için özür dilerim, kullanıcı profil sayfası çizimleri de bitti.
Belki ufak bir kaç değişiklik olabilir.

resim
Tam bir teknoloji forumlarının temasına benzemiş. Çok hoşuma gitti. Satmayı düşünürseniz alıcıyım Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3 4