MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben MT Yöneticisi MThan
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Adım Metehan MyBBTema'da Yöneticiyim Gülümseme(bir sürü formda yetkim var ama bakmıyorum artık Gülümseme) Son Günlerde Canım Sıkılıyordu Bu Forumuda Duydum Gelsemmi Dedim Gülümseme Karar Verdim Geldim Gülümseme Grafik Bilgim Var Kodlamada Var. Özelden İstek Yapmayın Lütfen Gülümseme İnşAllah Kalıcı Olurum Gülümseme Hadi Hayırlısı Gülümseme Hee Birde Yetkili Alımı Varmı Gülümseme
(29-07-2013, Saat:15:25)MThan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Adım Metehan MyBBTema'da Yöneticiyim Gülümseme(bir sürü formda yetkim var ama bakmıyorum artık Gülümseme) Son Günlerde Canım Sıkılıyordu Bu Forumuda Duydum Gelsemmi Dedim Gülümseme Karar Verdim Geldim Gülümseme Grafik Bilgim Var Kodlamada Var. Özelden İstek Yapmayın Lütfen Gülümseme İnşAllah Kalıcı Olurum Gülümseme Hadi Hayırlısı Gülümseme Hee Birde Yetkili Alımı Varmı Gülümseme

Öncelikle hoş geldin. Burası gördüğün her foruma benzemez burada kalite konuşur Gülümseme Her forumda yetkili olman burada direk yetkini alacağın anlamına gelmiyor. Burada uygun görülen kişiler yönetim tarafından teklif gönderilerek ekibe alınır.

Tekrar Hoş geldiniz. Umarım kalıcı olursun Gülümseme
O konuda sorununuz olmasın mutlaka girerim canım isterse o ekibe Gülümseme adminlerinde hoş görü ile karşılayacağını düşünüyorum Gülümseme Sonralıkla Kalıcı Olacağıma da emin olabilirsiniz Gülümseme Çalışmalarımıda Paylaşacağım Birazdan Gülümseme
Hoşgeldiniz burada herşeyden önce saygı gelir aklınızda bulunsun.Yani diğer sitedeki ortam gibi değildir bilginize..
Saygım sonsuz Gülümseme zaten çalıştığım her sitede saygı vardı Gülümseme hoşbulduk Açık Ağızlı Gülümseme