MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Yuklerken Hata
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kod:
www.board.skypemt2.net

Aşağıdaki hatalar tespit edildi.

Lütfen yüklemek istediğiniz tema için URL adresi giriniz.

bu hatayı alıyorum neden kaynaklanabılır. bılgısayardan secıp yukluyorum.
Hata'nın Resım Atsanız?
resim buyrun resim
Farklı tarayıcılardan yüklemeyi deneyin. Birde site adresinizi konuya ekleyin bakalım.

Alıntı:yetkilendirme kodu vs eksik diyor ya hostunda bir yetki kısıtlaması var ya da domain'de Hocam hosting sağlayıcınıza ulaşın gerekli yetkilendirme kodunu versinler size

Mybb paketinizde sorun yok tüm yazma izinleri gerekli herşey açık. Hosting sağlayıcınızla irtibata geçin size kullanımı izni versinler yani yetkilendirme kodu bu olmadan hostingini'ze ekstra bişe ekleyemezsiniz ne tema ne eklenti.Tek kullanımlık izin verilmiş oda mybb kurulmuş sizde düzeltmeleri lazım...
(28-07-2013, Saat:00:04)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Farklı tarayıcılardan yüklemeyi deneyin. Birde site adresinizi konuya ekleyin bakalım.

Alıntı:yetkilendirme kodu vs eksik diyor ya hostunda bir yetki kısıtlaması var ya da domain'de Hocam hosting sağlayıcınıza ulaşın gerekli yetkilendirme kodunu versinler size

Mybb paketinizde sorun yok tüm yazma izinleri gerekli herşey açık. Hosting sağlayıcınızla irtibata geçin size kullanımı izni versinler yani yetkilendirme kodu bu olmadan hostingini'ze ekstra bişe ekleyemezsiniz ne tema ne eklenti.Tek kullanımlık izin verilmiş oda mybb kurulmuş sizde düzeltmeleri lazım...

Farklı Tarayıcıyı Kulandım gene aynı hata sıteyıde ekledım
Alıntı:Hostunda bir yetki kısıtlaması var ya da domain'de Hocam hosting sağlayıcınıza ulaşın gerekli yetkilendirme kodunu versinler size

(28-07-2013, Saat:00:32)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Alıntı:Hostunda bir yetki kısıtlaması var ya da domain'de Hocam hosting sağlayıcınıza ulaşın gerekli yetkilendirme kodunu versinler size

Peki Teskurler Hostuma Bıldırım Yoladım Insallah Olur
(28-07-2013, Saat:00:32)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Hostuma Dedım Yetkılendırme Kodu Diye Bısey Yok dedı Bunun Icın Ne Demem Lazım=? Bu arada Eklentı Eklıyebılıyorm sadece tema eklıyemıyorm