MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gurup Resmi Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
www.oyunformu.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Ek grup resmi eklentisi (1.1)
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumumda fenerbahçe galatasaray beşiktaş trabzon şeklinde takım rankları yaptım. İsteyen üye bu rankları alabiliyor.Üye Rankları kullanıcı panelinden guruba katıl dedikten sonra Örneğin Fenerbahçeye katılmışsa orda "Fanerbahçe (varsayılan gurup görünümü) " şeklinde oluyor "varsayılan gurup görünümü"ne tıklandığında adamın ismi istediğim gibi sarı lacivret oluyor fakat tek bir sorun var isim sarı lacivert oluyor olmasına, Rank bölümünde adam atıyorum Üye rankı var bide yanında fenerbahçe , "varsayılan gurup görünümü" ne tıkladığı zaman o üye rankı kayblouyor iki tane fenerbahçe rankı geliyor. Çözümü bilen varsa acil yardım. Buyrun resim:
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

İşlemleri Yapmadan Önceki Profil Görüntüsü ;
resim

Ardından Kullanıcı Paneli < Gurup Üyeliklerine TIklıyorum.
resim

Gördüğünüz gibi ismimin sarı lacivert olması için varsayılan gurup görünümü olarak ayarlıyorum.
resim

Ve Tek Sorun İşte Bu ;

resim

Admin ve Fenerbahçe Rankı olcağına

2 tane Fenerbahçe rankına dönüşüyor.

Yardımlarınızı bekliyorum..
Site adresinizi vermek istemiyorum diye keyfe bağlı bir şekilde yazmamazlık edemezsiniz. Konuya site adresinizi ekleyin aksi halde destek alamazsınız.
(26-07-2013, Saat:15:15)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site adresinizi vermek istemiyorum diye keyfe bağlı bir şekilde yazmamazlık edemezsiniz. Konuya site adresinizi ekleyin aksi halde destek alamazsınız.

Güncellendi..
Hocam o sistem zaten varsayılan grup olarak ayarlanmaz yani ayarlamamanız gerekir. Neden derseniz varsayılan grubu o üye grubu olarak ayarladığınızda yetkileriniz o rütbeye göre olacaktır. Takım rankları zaten ikinci planda kalmalı. Üye isimlerinin renklenmesi açısından varsayılan üye grubu rengi yapmanız yetkileri kısıtlar...

Soruna gelince böyle bir sorunu daha önce görmedim fakat bu admin ikonu yerine fenerbahçe rankını yaptığınızda fenerbahçe rankının gelmesi normal. Çünkü varsayılan yapıyorsunuz. 2. Rütbede zaten fenerbahçe Gülümseme

Bu şekilde ikili bir şekilde fenerbahçe rankı çıkıyor. Bu gayet doğal. 2.kullanıcı grubunu admin panelinden admin belirlerseniz 2. rank fenerbahçe rankı yerine admin rankı olacaktır.
(26-07-2013, Saat:16:07)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam o sistem zaten varsayılan grup olarak ayarlanmaz yani ayarlamamanız gerekir. Neden derseniz varsayılan grubu o üye grubu olarak ayarladığınızda yetkileriniz o rütbeye göre olacaktır. Takım rankları zaten ikinci planda kalmalı. Üye isimlerinin renklenmesi açısından varsayılan üye grubu rengi yapmanız yetkileri kısıtlar...

Soruna gelince böyle bir sorunu daha önce görmedim fakat bu admin ikonu yerine fenerbahçe rankını yaptığınızda fenerbahçe rankının gelmesi normal. Çünkü varsayılan yapıyorsunuz. 2. Rütbede zaten fenerbahçe Gülümseme

Bu şekilde ikili bir şekilde fenerbahçe rankı çıkıyor. Bu gayet doğal. 2.kullanıcı grubunu admin panelinden admin belirlerseniz 2. rank fenerbahçe rankı yerine admin rankı olacaktır.

Peki Teşekkürler...KİLİT PLS