MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb 1.6.10 postbit degisikligi sonucu url hatalari (oncelik lutfen)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : http://www.ibrahimacar.com (sadece member.php'de sorun)
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Resim küçülten eklenti
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Vb4 tarzı postbit'le değiştirdim varolan postbiti hersey sorunsuz fakat konu icinde kullanıcı adına tıklayınca hata veriyor kullanıcı linkine gitmiyor, ama kontrol paneline giriyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim

not: ekran görüntüsünde hersey acıkca ortada tum uyelerde sorun boyle diger "Konularını arat, mesajlarını arat ve özel mesaj gönder" sorunsuz çalışmakta tek sorun ÜYE PROFİLİ açılmıyor linkler sıkıntılı yani.

usercp.php sorunsuz. EDIT: GOOGLE SEO KURDUM /uye-testuser-2.html TARZI OLDU LINK HALA ÇALIŞMIYOR
Lütfen yardımcı olun destek ekibi (flood değildir konuyu 21:47'de açtım şuan saat 00:14)
Hocam 1.6.5 den sonra eklenti sistemi değişmişti o eklentinin yeni sisteme uyarlanmadığını hatırlıyorum sorununuz bundan kaynaklı olabilir flood yapmak yerine konularınızı rapor ederseniz daha hızlı cevap alırsınız ve uyarı almamış olursunuz Gülümseme
(25-07-2013, Saat:00:55)The PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam 1.6.5 den sonra eklenti sistemi değişmişti o eklentinin yeni sisteme uyarlanmadığını hatırlıyorum sorununuz bundan kaynaklı olabilir flood yapmak yerine konularınızı rapor ederseniz daha hızlı cevap alırsınız ve uyarı almamış olursunuz Gülümseme

hmm peki kardes ben seo kurdum /uye-testuser-2.html tarzı uye linkleri hala calismior alla allah
arkadaslar flood yapıyo demeyin en son yazdıgım mesaj 10:31 suan saat 18:16 lutfen biri yardim etsin konuyu kapatmayın adminler :S
arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin ard arda mesaj yazıyorum ama saat aralığına dikkat edin lütfen modlar.