MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Lütfen Güzel Bir Tema :D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Diğer Konumu Kitlediler Ama Acil Temaya İhtiyaç Var2 Gündür Güzel Bir Tema Arayorum Daha Bulamadım Yardım Edexek Yukarıdaki Panel Bunun Gibi Olsun Açık Ağızlı Gülümseme
resim
Hocam yok artık bu kadar densizlik olmaz açıkcası ! Kaçıncı aynı tarz konu oldu 3 mü 4 mü oldu sayamadım açıkcası.Eğer bu kadar çok tema istiyorsanız bak burda ki tasarımcı arkadaşlara biraz destek olun verin bir 40 -50 lira yapsınlar size istediğiniz temayı hem onlara destek olursunuz hemde işiniz halledilir. Birde konu başlığında neden sırıtığınızı anlamadım tema bulamamak hoşunuza mı gidiyor Göz kırpma Bir önceki konudada dedim size arama kutusu diye bir icat var insanlar aradıklarını bulabilsinler diye ayrıca mybb tema bölümüne baktınız mı hiç bence bakmadınız baksanız bulurdunuz güzel temaları... Bu gidişle sizin sayenizde rapor et butonuna basa basa buton çalışmıyacak
(23-07-2013, Saat:22:42)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam yok artık bu kadar densizlik olmaz açıkcası ! Kaçıncı aynı tarz konu oldu 3 mü 4 mü oldu sayamadım açıkcası.Eğer bu kadar çok tema istiyorsanız bak burda ki tasarımcı arkadaşlara biraz destek olun verin bir 40 -50 lira yapsınlar size istediğiniz temayı hem onlara destek olursunuz hemde işiniz halledilir. Birde konu başlığında neden sırıtığınızı anlamadım tema bulamamak hoşunuza mı gidiyor Göz kırpma Bir önceki konudada dedim size arama kutusu diye bir icat var insanlar aradıklarını bulabilsinler diye ayrıca mybb tema bölümüne baktınız mı hiç bence bakmadınız baksanız bulurdunuz güzel temaları...

Baktım Ama Bulamadım Sorun O İşte Açık Ağızlı Gülümseme
Konu kilit + çöp.Kullanıcıya uyarı puanı verilmiştir.Tekrarında banlanacaktır.