MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: class_parser.php on line 25 hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.forumstring.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.2
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Hızlı Yeni Konu Aç ,Invitation Plugin ,Default Avatar ve En Son Denediği İmage Resizer
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Invitation Plugin ,Default Avatar Eklentilerim var ve En Son Resim Boyutlandırmayı Kullanırken Bu Parser Dosyasını İnc Klasorune Attım ve Hata yı Aldım Sanırım Parser Dosyasından Kaynaklanıyormus Yardımcı Olursanız Sevinirim

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
En son kurduğunu eklenti dosyası bozuk. Bozuk olduğu için hata alıyorsunuz. Sorun class dosyasında değil yani. Eklentinin dosyalarını kaldırıp farklı bir yerden indirin. Yada hangi eklentiyi kurmaya çalıştığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim. Gülümseme

Birde bundan sonra sitenizi code tagları içerisine alın.
(21-07-2013, Saat:19:48)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]En son kurduğunu eklenti dosyası bozuk. Bozuk olduğu için hata alıyorsunuz. Sorun class dosyasında değil yani. Eklentinin dosyalarını kaldırıp farklı bir yerden indirin. Yada hangi eklentiyi kurmaya çalıştığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim. Gülümseme

Ocelikle Ozur Dilerim Gülümseme

Ncode İmage Resizer MG-v3 Buydu kurmaya Çalıştığım Eklenti
(21-07-2013, Saat:19:57)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-07-2013, Saat:19:48)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]En son kurduğunu eklenti dosyası bozuk. Bozuk olduğu için hata alıyorsunuz. Sorun class dosyasında değil yani. Eklentinin dosyalarını kaldırıp farklı bir yerden indirin. Yada hangi eklentiyi kurmaya çalıştığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim. Gülümseme

o eklentiyi kurmaya çalışırken bende hatalar alıyordum önceden. Yani bende ilk denememde becerememiştim Gülümseme

Ama isterseniz bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Resim boyutlandırma olarak.

Kod:
http://mybbdepo.com/sayfaya-sigdir-resim-boyutlandirici-her-resmi-kucultuyor-ayri-duzenleme-yok-konusu.html?highlight=sayfaya+s%C4%B1%C4%9Fd%C4%B1r
(21-07-2013, Saat:20:02)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-07-2013, Saat:19:57)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

o eklentiyi kurmaya çalışırken bende hatalar alıyordum önceden. Yani bende ilk denememde becerememiştim Gülümseme

Ama isterseniz bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Resim boyutlandırma olarak.

Kod:
http://mybbdepo.com/sayfaya-sigdir-resim-boyutlandirici-her-resmi-kucultuyor-ayri-duzenleme-yok-konusu.html?highlight=sayfaya+s%C4%B1%C4%9Fd%C4%B1r
Keşke Bu Olaya Hiç Girişmeseydim Bak parseri Silince Hatanın Sadece Ondan Kaynaklanmadığı Ortaya Çıktı Şu Sorunumu Çözersen Çok Sevinirim :S
(21-07-2013, Saat:20:14)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Keşke Bu Olaya Hiç Girişmeseydim Bak parseri Silince Hatanın Sadece Ondan Kaynaklanmadığı Ortaya Çıktı Şu Sorunumu Çözersen Çok Sevinirim :S

Eğer eklentiyi kurmadan önceki halinin yedeği varsa yedeği yükleyin. Eğer işlemi yaparken yedek almadan yaptıysanı yapacağınız birşey yok. Yüklediğiniz dosyaları silin değiştirdiklerini eski haline getirmeye çalışın daha fazla yardımcı olamam.

Yedeğiniz varsa yüklemenize yardımcı olabilirim sadece.
(21-07-2013, Saat:20:21)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-07-2013, Saat:20:14)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Keşke Bu Olaya Hiç Girişmeseydim Bak parseri Silince Hatanın Sadece Ondan Kaynaklanmadığı Ortaya Çıktı Şu Sorunumu Çözersen Çok Sevinirim :S

Eğer eklentiyi kurmadan önceki halinin yedeği varsa yedeği yükleyin. Eğer işlemi yaparken yedek almadan yaptıysanı yapacağınız birşey yok. Yüklediğiniz dosyaları silin değiştirdiklerini eski haline getirmeye çalışın daha fazla yardımcı olamam.

Yedeğiniz varsa yüklemenize yardımcı olabilirim sadece.

Tekrar Yüklemem Gerekecek Sanırım Gülümseme Ama Neyse Sadece Sunu Soracam Bu Forum Başlıklarını ve Alt Forumları mybb yi yeniden yüklediğimde aynı şekilde kullanmamın bi yolu var mı ?
(21-07-2013, Saat:20:23)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tekrar Yüklemem Gerekecek Sanırım Gülümseme Ama Neyse Sadece Sunu Soracam Bu Forum Başlıklarını ve Alt Forumları mybb yi yeniden yüklediğimde aynı şekilde kullanmamın bi yolu var mı ?

SQL yedeği ve FTP deki bir dosya ile yapılıyordu ama ben tam olarak hatırlamıyorum. Önceden 1 defa denemiştim sıkıntılı olmuştu.
Sayfalar: 1 2