MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema değerlendirme ekibi ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar;

Foruma tema değerlendirme ekibi kurulsa yada öyle bir bölüm açılsa çok faydalı olacağına inanıyorum.Forumda birçok bu işten anlayan kişiler mevcut,isteyen kişilerin temalarını inceleyip,eksik yönlerini söyleyip,öneride bulunabilir.
zaten temalrın altına yorum olarak herkes + sını - sini söylüyor bence gerek yokSüper
(20-07-2013, Saat:13:43)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]zaten temalrın altına yorum olarak herkes + sını - sini söylüyor bence gerek yokSüper

Konuyu okusaydın keşke biraz,ben mevcut temalardan bahsetmiyorum.Kişinin kendi web sitesindeki temasından bahsediyorum.Hazır temaları editleyenler olduğu gibi,kendi temasını yapanlarda var.
konuyu zaten okudum bi fark yok benceMelek - Masum
(20-07-2013, Saat:14:38)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]konuyu zaten okudum bi fark yok benceMelek - Masum

Fark yok diyorsun; Birinde sitede paylaşılmış olan temalar hakkında yorumları alıyorsun,benim bahsettiğimde kendi siteni veriyorsun ve teman hakkında kişiler öneri ve eleştirilerini belirtiyor.Sence hala fark yokmu ?
(20-07-2013, Saat:14:41)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-07-2013, Saat:14:38)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]konuyu zaten okudum bi fark yok benceMelek - Masum

Fark yok diyorsun; Birinde sitede paylaşılmış olan temalar hakkında yorumları alıyorsun,benim bahsettiğimde kendi siteni veriyorsun ve teman hakkında kişiler öneri ve eleştirilerini belirtiyor.Sence hala fark yokmu ?

genel sohbete yazan birçok kişi gördüm bu konuları
(20-07-2013, Saat:14:41)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Böyle bir bölüme ihtiyaç var ancak bu bölümünde ihtiyacı olan "yorumlayan" kitle. Asıl sorun bence ikinci kısımda.
Bence gereksiz neden dersen;

- Adam kendi forumuna editlediği temayı o tarzda seviyordur. Ekibin sevdiği tarz farklıdır değiştir bence der tartışmalar çıkabilir.
- Adam belki forumuna o tarz bir temanın daha uygun olduğunu düşünüyordur. Ekib gelir eleştirir kavga çıkabilir.

Gereksiz ve saçma bence Gülümseme
Sayfalar: 1 2