MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üye gelmemesinin sebebi nedir ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar;

Ben elimden geldiğince iyi bir tema yapmaya,konular anlatmaya çalışıyorum.Buna rağmen siteme üye çekemiyorum.Sadece yetkili olanlar arada bir giriyorlar.Acaba benmi biryerde yanlışlık yapıyorum ? Gerçekten çok can sıkıcı tek başına koskoca forumda dolaşmak.

Önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Kod:
www.oyuncudestek.net
kader arkadaşıyız desene bendede öyle 300 üye var ama toplam 20 si aktif bu yönetimin davranışı ile alakalı Gülümseme baen ne kadar par ayatırsanda üye gelmiyor ben forumexede reklam yapıyorum meselea
Bunun sebebleri ; Özgün makaleler/konular paylaşmıyor olabilirsiniz.Arama motorlarında üst sırada çıkmıyor olabilirsiniz.Sitenizde aktif paylaşımlarda bulunuyormuyor olabilirsiniz.Gündemdeki haberleri,çok tutulan konuları paylaşmıyor olabilirsiniz.Diğer sitelerden farkınız olmuyor olabilir.
Kimse sitenizin adını bile duymadan nasıl gelebilir ? az mantıklı konuşun yahu, reklam falan verin, paylaşımlarınızı arttırın, ordan burdan çalmadan konu paylaşın bukadar..

Ayrıca şuanki teman berbat, değişmelisin..
(20-07-2013, Saat:13:52)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kimse sitenizin adını bile duymadan nasıl gelebilir ? az mantıklı konuşun yahu, reklam falan verin, paylaşımlarınızı arttırın, ordan burdan çalmadan konu paylaşın bukadar..

Ayrıca şuanki teman berbat, değişmelisin..

Nerden biliyorsun duymadığını,eleştiri yaparken üslubunu korumaya biraz çalışırsan daha iyi olur.Hiç kimsenin sitesi,teması hakkında berbat gibi aşağılayıcı bir yorum yapmaya hakkın yok.Ortada bir emek var,kötü bile olsa saygı duymalısın.Senin bu forumdaki amacın zaten her konu altında bir şey aramak,tartışmak gereksiz.
(20-07-2013, Saat:13:57)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nerden biliyorsun duymadığını,eleştiri yaparken üslubunu korumaya biraz çalışırsan daha iyi olur.Hiç kimsenin sitesi,teması hakkında berbat gibi aşağılayıcı bir yorum yapmaya hakkın yok.Ortada bir emek var,kötü bile olsa saygı duymalısın.Senin bu forumdaki amacın zaten her konu altında bir şey aramak,tartışmak gereksiz.

Emeğine hakaret etmedim, sitene normal bir user gibi girdim ve gördüğümü söyledim, tema senin yapımın olabilir, emek vermiş olabilirsin ama siteye uymuyor kötü gösteriyor...
(20-07-2013, Saat:14:30)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-07-2013, Saat:13:57)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nerden biliyorsun duymadığını,eleştiri yaparken üslubunu korumaya biraz çalışırsan daha iyi olur.Hiç kimsenin sitesi,teması hakkında berbat gibi aşağılayıcı bir yorum yapmaya hakkın yok.Ortada bir emek var,kötü bile olsa saygı duymalısın.Senin bu forumdaki amacın zaten her konu altında bir şey aramak,tartışmak gereksiz.

Emeğine hakaret etmedim, sitene normal bir user gibi girdim ve gördüğümü söyledim, tema senin yapımın olabilir, emek vermiş olabilirsin ama siteye uymuyor kötü gösteriyor...

Berbat kelimesi emeğe saygısızlık anlamına gelir kardeşim.Siteye uymuyor,kötü görünüyor eleştiri alanına girer.