MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aranızdan Ayrılıyorum.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar Sizlerle İyi-Kötü Anılarım Oldu son günlerde kendimden çok söz ettirdim ama artık gitme vakti okumak için yurtdışına gideceğim.Bu yazıyı şimdiden yazıyorum çünkü diğer zamanlar vaktim olamayabilir.Geri döndüğümde 10 yıllık domain almayı düşünüyorum.Yine mybb kullancağım bu hesabıma eğer gideceğimde internet bağlattırırsam arada bir girmeyi düşünüyorum hakkınızı helal edin şimdiden benim hakkım varsa helal olsun.
İyi yolculuklar.Hayatınızda başarılar.
(20-07-2013, Saat:00:30)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İyi yolculuklar.Hayatınızda başarılar.

Teşekkürler
helal olsun bu yazı hoş olmadı üzüldümüzgünüzgünüzgünüzgün
(20-07-2013, Saat:00:43)tangoo2455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]helal olsun bu yazı hoş olmadı üzüldümüzgünüzgünüzgünüzgün

hoş olmadı derke n ? sağıl
yani ben şahsi biri ayrılık yazıları yazdığında üzülürüm. üzgünüzgünüzgünMahcup
(20-07-2013, Saat:00:46)tangoo2455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yani ben şahsi biri ayrılık yazıları yazdığında üzülürüm. üzgünüzgünüzgünMahcup

daha karpuz keseriz Açık Ağızlı Gülümseme arada bir girmeyi deneyeceğim ama pro edit temalarının sonu geldi üzgün
bende ona üzülüyorum işte en azından bize temalarda edit yapıyordun. üzgünMahcup
Sayfalar: 1 2 3