MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MybbDepo Chrome Eklentisi [Dev Konu]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Herkese merhaba,

Boş zamanımda Google Chrome eklenti yapımını araştırdım ve TaaRRuz ile beraber MDP için ufak bir eklenti yazdık. Eklentide foruma açılan son konuları görebiliyorsunuz ve arama yapabiliyorsunuz. Alt kısımdaki hızlı menü ile ise istediğinize daha rahat ulaşabileceksiniz.

resim
Yapımcılar:
1st4n6uL - Furkan Faruk EKİNCİ
TaaRRuz - Abdullah SERDAR

Eklenti İndirme

resim
İyi bir iş oldu, elimize sağlık Süper
İyide forumda genel bakış eklentisi de o işi görüyor sizce de gereksiz değil mi?

Bana göre gereksiz yinede elinize sağlık emeğe saygı Gülümseme
(18-07-2013, Saat:15:48)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İyide forumda genel bakış eklentisi de o işi görüyor sizce de gereksiz değil mi?

Farklı bir sekmede olduğumuzu düşünüp daha pratik bir yol ile bakabiliyoruz.
(18-07-2013, Saat:15:48)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İyide forumda genel bakış eklentisi de o işi görüyor sizce de gereksiz değil mi?

Her an sitede değilsiniz. Farklı sitelerde dolanırken merak ettiğiniz an sağ üst köşeden simgeye tıklayıp bakabiliyoruz. İlerleyen günlerde buna özel mesaj uyarı sistemi ekleyebiliriz.
Bence gayet güzel bir eklenti dediğiniz gibi siteye girmeseniz bile tek tuşla siteyi kontrol edebilirsiniz.Bence bu eklentiyi diğer tarayıcılarada uygulayabilirsiniz tabi isteğe göre.
Genel bakış çok ayrı birşey,sadece foruma girdiğinde görebilirsin.Alexa toolbar gibi bir sistem olmuş.Bu mozilla içinde uygulanırsa,kullanabilirim.
(18-07-2013, Saat:16:08)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Genel bakış çok ayrı birşey,sadece foruma girdiğinde görebilirsin.Alexa toolbar gibi bir sistem olmuş.Bu mozilla içinde uygulanırsa,kullanabilirim.

İlerleyen günlerde yapabiliriz. Beklemede kalın.