MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: foruma git hızlı arama çubuğu sorunu.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba ;
Öncelikle hayırlı günler. Bizim sitelerimizle ilgili oluşan problemlere,
çözümler getirdiğiniz ve faydalı paylaşımlarda bulunduğunuz için çok teşekkür ederim.
Sorum: Yeni konu açıldığında sitemde ben bu konuyu okumak için tıkladığımda,
konunun bitiminden sonra bir sürü Foruma git araç çubukları çıkıyor konu ve bölüm sayısı kadar.
Oldukça fazla çıkıyor hiç hoş bir görüntü değil.bu sorunumu nasıl çözebilirim. Kolay gelsin iyi çalışmalar arkadaşlar.
sitemin adresi
Kod:
www.forumplatin.com
Yardım Şablonuna Uymazssanız Destek Verilmicektir.
(18-07-2013, Saat:02:49)deytona Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sizden sadece cevap istemiştim. Nerede hatam varsa söyleyin düzelteyim.
önemli olan cevap alabilmem. kolaygelsin. iyi çalışmalarGöz kırpma
Şablona uyarsanız sorununuzu daha iyi anlayabiliriz.
(18-07-2013, Saat:11:04)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şablona uyarsanız sorununuzu daha iyi anlayabiliriz.

Kod:
http://forumplatin.com/showthread.php?tid=253

Konuya girip en alta bak halil sorunu göreceksin Gülümseme

Hocam sitene gireyim dedim chrome kafayı yedi sitende virüs felan var herhalde...Valla işyerinin bilgisayarındayım patron beni öper Gülümseme Şuan sitenin olduğu sekme dondu ne kapanıyor nede sayfa oynuyor.
showthread_inlinemoderation şablonundan 1'den fazla olan kodu siliniz sorun çözülecektir.
Saygılarımla.
showthread_inlinemoderation şablonundan 1'den fazla olan kodunu silmeyi bırak hepsini kaldırdım yinede değişen birşey olmadı. Yardım bekliyorum.
Hala soruma yanıt alamadım ilgilenebilecek arkadaşlar yok mu? acaba
Sayfalar: 1 2 3