MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: tema deneme ve portal sayfasına sekme açmak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkesin Ramazan ayı mübarek olsun 2 sorum olacak 1.si portal sayfasının yan kısmına sekme nasıl/nereden açarız. 2.si ise ben tema yapmaya başlayacağım fakat bu yaptığım temaları görüntülemek yani denemek için ne kullanıcam boş bir site mi gerek yoksa başka bir şey mı yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar
1) Sanırım yan blok istiyorsunuz biraz daha netlik getirirmisiniz. 2)Tema yapmak için localhostta yapabilirsiniz tavsiyemdir.
evet blok şeklinde yapmak istiyorum
veya ProPortal eklentisini kullanarak yapabilirsiniz.
portal zaten kurulu bu şekil

resim

resim

bu gösterilen resimdeki gelişmiş profil alanı (işaretlediğim) bide o şekil blok'dan oluşturmak içine reklam falan koymak için

verdiğiniz link portal kurulumu yoksa istediğim şekil yapmam için mi ?
Portal yada ProPortal'ı Bilmiyorum ancak Ne Menüsü Ekleyecekseniz Portal Şablonlarından Yapın. Yani Araba Resimleri İle Araba Resimlerini {$welcome} Altına Ekleyin.

bu şekilde ise.
Portal şablon kodlarınızı buraya code tagları içinde verirmisiniz.
Kod:
<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']}</title>
{$headerinclude}
<script type="text/javascript" src="jscripts/fitonpage.js?ver=230"></script>
<script type="text/javascript">
<!--
    var fitonpage_on = "{$mybb->settings['g33k_fitonpage_enabled']}";
    var fitonpage_resize = "{$mybb->settings['g33k_fitonpage_resize']}";
    var fitonpage_fluid = "{$mybb->settings['g33k_fitonpage_fluid']}";
    var fitonpage_topbar_resized = "{$lang->fitonpage_topbar_resized}";
    var fitonpage_topbar_full = "{$lang->fitonpage_topbar_full}";
    var fitonpage_topbar_text_class = "{$mybb->settings['g33k_fitonpage_topbar_text_class']}";
    var fitonpage_topbar_bground = "{$mybb->settings['g33k_fitonpage_topbar_bground']}";
    var fitonpage_topbar_icon = "{$mybb->settings['g33k_fitonpage_topbar_icon']}";
    var fitonpage_location = "portal";
-->
</script>
</head>
<body>
{$header}
<table width="100%" cellspacing="0" cellpadding="{$theme['tablespace']}" border="0" align="center">
<tr><td valign="top" width="200">
{$welcome}
{$pms}
{$search}
{$stats}
{$whosonline}
{$latestthreads}
</td>
<td>&nbsp;</td>
<td valign="top">
{$announcements}
</td>
</tr>
</table>
{$footer}
</body>
</html>

portal sayfasında'ki kodlar bunlar hocam yapmak istediğim şu yukardaki gösterdiğim portal sayfası gördüğünüz üzere profil alanı var o şekil geliştirmek istiyorum ve hızlı menü şeklinide yukardaki resimdeki gibi yapmak istiyorum nasıl yapıcam hocam ???
Sayfalar: 1 2