MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumda Son konular koyamıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar forumumda son mesajlar ve son konuları koyamıyorum. Yardımcı olurmusunuz?

Kod:
forum: www.neariyordunuz.com
Bu eklentiler işinizi görecektir.

Kod:
http://mybbdepo.com/gelismis-istatistikler-eklentisi-ajax-turkce-konusu.html

Kod:
http://mybbdepo.com/ajaxli-overview-genel-bakis-top-10-eklentisi-1-6-konusu.html
Sanırım arkadaş eklentiyi kuruyor fakat şablonlara eklenmiyor.İndex şablonuna manuel olarak ekliyebilirsiniz.
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum aslında sorunum şöyle oluyor başka bir tema kullandıgımda ekleye bsaınca ekleniyor fakat başka bir temaya geçince ekle desemde gözükmüyor şimdik sizin söylediklerinizi deneyeceğim.
(15-07-2013, Saat:15:51)baypars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumlarınız için teşekkür ediyorum aslında sorunum şöyle oluyor başka bir tema kullandıgımda ekleye bsaınca ekleniyor fakat başka bir temaya geçince ekle desemde gözükmüyor şimdik sizin söylediklerinizi deneyeceğim.

Temadan dolayı farklılık gösterebiliyor.İndex şablonuna el ile girmen sorunu çözer kardeşim.
(15-07-2013, Saat:15:53)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-07-2013, Saat:15:51)baypars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumlarınız için teşekkür ediyorum aslında sorunum şöyle oluyor başka bir tema kullandıgımda ekleye bsaınca ekleniyor fakat başka bir temaya geçince ekle desemde gözükmüyor şimdik sizin söylediklerinizi deneyeceğim.

Temadan dolayı farklılık gösterebiliyor.İndex şablonuna el ile girmen sorunu çözer kardeşim.

İndex şablonuna el ile hangi kodları girmeliyim ? ve hangi kodun altına yada üstüne girmeliyim. Yorumunuz için teşekkür ederim.
(15-07-2013, Saat:15:56)baypars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-07-2013, Saat:15:53)Ertac Karacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

İndex şablonuna el ile hangi kodları girmeliyim ? ve hangi kodun altına yada üstüne girmeliyim. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Hangi istatistik eklentisini kullanıyorsun kardeşim ?
Ben eklenti kullanmıyorum direk ProStats Ayarlarından yapıyordum.
Sayfalar: 1 2