MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni Temam Hakkında Görüleriniz [Xdersf]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Editleyerek Yaptığım bi tema ama neredeyse her yerini değiştirdim.
Demo:
PHP Kod:
http://charliglies.net84.net/index.php 
Değiştirdiğim Yerler:
-Header-
-Tcat
-Tfoot
-Thead
-Duyru.css
Postbit
-Butonlar
ve daha aklıma gelmeyen baya bi yer daha
Demodan Bakın İstedim Birakç Güne Kadar Son Eklemeleri Yapıp Ücretsiz Şartlı Olarak Dağıtacağım.
header, footer ve sağa sola eklediklerin berbat, onun dışında tcat, thead falan iyi..
(13-07-2013, Saat:22:54)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]header, footer ve sağa sola eklediğin menüler berbat, onun dışında tcat, thead falan iyi..

footer tamamda header ?
header çok büyük, ve logoda çok kötü, göze çok batıyorlar yani, ayrıca postbit'inede bir el at bence Süper
(13-07-2013, Saat:22:58)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]header çok büyük, ve logoda çok kötü, göze çok batıyorlar yani, ayrıca postbit'inede bir el at bence Süper

dedimya editleme devam ediyor Gülümseme logonun nüyüklğümü göze batıyor yoksa kendisimi herkes logo göze batıyor diyor. Postbit bu sitede paylaşılmıstı yeşi bişeydi imagesler islinmişti tekrar hazılrıyorum imageslerini Açık Ağızlı Gülümseme
(13-07-2013, Saat:23:00)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-07-2013, Saat:22:58)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]header çok büyük, ve logoda çok kötü, göze çok batıyorlar yani, ayrıca postbit'inede bir el at bence Süper

dedimya editleme devam ediyor Gülümseme logonun nüyüklğümü göze batıyor yoksa kendisimi herkes logo göze batıyor diyor. Postbit bu sitede paylaşılmıstı yeşi bişeydi imagesler islinmişti tekrar hazılrıyorum imageslerini Açık Ağızlı Gülümseme

Header büyük olduğu için doğal olarak ona büyük bir logo hazırlaman lazım, yani header'i küçültmek şart Süper
Km knjvrgnjvfn
gzlde footer bölümü kötü krdş kuura bakma Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2