MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Star Takım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Star Takım Teması Tamamen By.burak v15 Temasının editlenmiş halidir. Üzerinde Calışmalarımız Devam ediyor.

Benim sorun Burada ne olucak diyecekseniz.

Ben bu Temanın calınmaması icin ne yapabilirim ?

Cünkü yaptıgım cogu tema calınarak yayınlandı buda calınması istiyorum ve temada acık varsa nasıl kapatabilirim ?

Demo
Kod:
http://www.takimoyuncu.net/forum/
kodları sifreleyebilirsin kimse çözemez bana kodları ver şifreleyebilirm.
(10-07-2013, Saat:09:51)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kodları sifreleyebilirsin kimse çözemez bana kodları ver şifreleyebilirm.
Hocam bayram arkadaşımız zaten şifrelemeyi biliyor o kadar kodlama yapmış o hale getirmiş şifrelememi yapamayacak.Size vericek siz kendi sitenizde kullanacaksınız sanırım.
yok arkadaş tema yapmısama footer daki copyright 'ın silinmesini istemiyor benim bildiğim kadarıyla onu engelliyemezssiniz
(10-07-2013, Saat:11:17)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yok arkadaş tema yapmısama footer daki copyright 'ın silinmesini istemiyor benim bildiğim kadarıyla onu engelliyemezssiniz
Wordpresste bir php kod ile yapılıyor onu mybbye göre düzenleyip o adımları uygulayabilir.
Bu nasıl bir editlemedir böyle Açık Ağızlı Gülümseme siteye girince HayaLeeT10 'un yaptığı bir tema sandım Açık Ağızlı Gülümseme
(10-07-2013, Saat:11:15)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-07-2013, Saat:09:51)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kodları sifreleyebilirsin kimse çözemez bana kodları ver şifreleyebilirm.
Hocam bayram arkadaşımız zaten şifrelemeyi biliyor o kadar kodlama yapmış o hale getirmiş şifrelememi yapamayacak.Size vericek siz kendi sitenizde kullanacaksınız sanırım.

Yoruma hayran kaldım Gülümseme Gülümseme Gülümseme

Bende Esprili bir şekilde konuya yaklaşarak cevap veriyorum , çalınmasını istemiyorsan paylaş Gülümseme ..

Paylaşki ilerde hayır temam çalınmadı ben dağıttım diyebilesin GülümsemeGülümseme
Yok hocam temayı ben yapmadım zaten ben yapsam paylaşırdım.Arkadaş demişki kodları verin şifrelemeyi yapayım demiş niyetini hepimiz biliyoruz.
Sayfalar: 1 2