MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şu Edepsizin Yaptığına Bakın!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim
Bakın bakalım mesaj atmış kendini bilmezin biri ne diye...
Umut dokunma küçük enişteye sinirlendirmeyin şu çocuğu Gülümseme
Açık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı Gülümseme Yaşına göre davransa ne kadar mutlu olacağım ama bunun beyin yaşı ufakmış ben onu anladım o yüzden görmezden geliyorum.
(09-07-2013, Saat:14:58)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Umut dokunma küçük enişteye sinirlendirmeyin şu çocuğu Gülümseme

Ona değilde 4 yaşındaki yeğenimin akıl yaşı bu çocuktan daha yüksek ona üzülüyorum
Yahu bu eleman 10tl gibi dandik bir siteden bile ban yemiş hiçbiryerden istenmiyor, ne yapacağını şaşırdı, anlamıyorlarki, biraz büyüyün sonra gelin foruma, gidip ona buna özenip forum işleriyle uğraşacakmış, yok tasarımcı olacakmış, sen kim tasarımcılık kim yahu git ilkokullu arkadaşlarınla mahalle maçına.. Süper
Hocam 10TL.Net'den bende ban yedim. Ama orayı bırakmıştım Gülümseme Benim siteme gelip saygısızlık yapanlara ders vermek istedim banladılar.

Bu arkadaş ise bir yerlere kadar geldi sonra banlandı 15-20 kadar hesap açtı. Hatta bir keresinde "Sevgili" yalanını kullanmaya bile çalıştı kuzeniyle çekindiği belli olan bir resmi sevgilim & ben diyerek imzasına koydu işte ona çok gülmüştüm Gülümseme
Yahu bu adam bide rapci. Gurubun isminde hayır yok Balıkesiri anladımda Styla nedir? Apachimisiniz sen? Temalarından bıktık. Sesinden bıktık. Senden bıktık....
(09-07-2013, Saat:15:51)X-Spoorts Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yahu bu adam bide rapci. Gurubun isminde hayır yok Balıkesiri anladımda Styla nedir? Apachimisiniz sen? Temalarından bıktık. Sesinden bıktık. Senden bıktık....

+1