MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pro Edit Tema + Pro Dark Edit Versiyon 4 [Final] [Xml]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Ben 4 Yıl İçin Kazakistana Gidiyorum Bir Bilişim Firmasından Teklif Aldım. Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme
Neyse Gitmeden size sevdiğiniz bu temanın bir versiyonun daha geliştiriym Dedim. İste Temanız.
Not: Tema 4 Yıl İçinde Güncellenmicektir Edit Temadır.İmages Klasörü NormAL Temaya Aittir Sadece Xml Paylşatım.

Özel Ekleme İsteyen Olursa bana bikaç gün içinde ulaşşın.
Aynı Temanın 2 Versiyonunu Paylaşıyorum Arka Planlar Değişik !
Eklenen Özellikler:
- Şık On - Off İconları Eklendi.
-Yukarı Çık Butonu Eklendi
-Css3 Kodlamları Eklendi
-Yeni Duyuru Sistemi
-Yeni Tborder
-Yeni Thead
-Yeni Tcat
-Forum İstatistiklerine Değişik Tarz erildi
-Yeni Kırmızı Duyuru Kutusu Eklendi
-Geliştirilmiş Footer.
Tema 1- Altarnatif Göz Yormayan Tema:
resim
resim
Diğer Resimler Aşağıda.

Tema 2 -Pro Dark Edit - Göz Yorabiliyor.
resim
resim
resim
resim
resim

İndirme Linkleri:
Tema 1- Altarnatif Göz Yormayan Tema:
https://docs.google.com/file/d/118KuHYrp...3q4FT/edit
Tema 2 -Pro Dark Edit - Göz Yorabiliyor.
Eklenecek.
Rar Şifreleri:
PHP Kod:
http://charliglies.net84.net/ 
Hocam Pek de Bişey Eklenmişe Benzemiyor Ben Pro' Degilim Ama Senın Su Ankı Yaptıklarını Sadece 10 Dk İçinde Yapabilirim Gereksiz Tema , Zevkler Renkler Tartışılmaz Ama Çok Geliştirmen Lazım Kendini.
(09-07-2013, Saat:01:06)mmtacr5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Pek de Bişey Eklenmişe Benzemiyor Ben Pro' Degilim Ama Senın Su Ankı Yaptıklarını Sadece 10 Dk İçinde Yapabilirim Gereksiz Tema , Zevkler Renkler Tartışılmaz Ama Çok Geliştirmen Lazım Kendini.

amacım tema yapmak değildi sadece siteme uygun bişey yapmaktı yapmışken paylaşayım dedim
(09-07-2013, Saat:01:14)#Xdersf™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-07-2013, Saat:01:06)mmtacr5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Pek de Bişey Eklenmişe Benzemiyor Ben Pro' Degilim Ama Senın Su Ankı Yaptıklarını Sadece 10 Dk İçinde Yapabilirim Gereksiz Tema , Zevkler Renkler Tartışılmaz Ama Çok Geliştirmen Lazım Kendini.

amacım tema yapmak değildi sadece siteme uygun bişey yapmaktı yapmışken paylaşayım dedim

Yok Yanlış anlamayın Sizi Küçümsemek Gibi Durum Yok Ben Öyle İfade Etmişsem Özür Dilerim Öye Bi Mevzu Degil Sadece Paylaşılcak Durumda Oldugunu Sanmıyorum Biraz Daha Kendinizi Geliştiriseniz Güzel Bişey Çıkar Ortaya Hayırlı Geceler Dilerim .
tamam