MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretli temalar yapılır.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Size özel tema çizilir & kodlanır.

Fiyatlara gelecek olursak;

Profesyonel | 60-80 TL
Orta | 40-60 TL
Normal | 20-40 TL

Ayrıca Rank tasarımları ve MyBB Optimizasyonu da hediyemiz.

İletişim için;

resim [email protected]
resim xmrfeyz
Yeni bir hesabınla yine buradasın.
özel iletişim adresi vermek yasak diye biliyorum bu yüzden uyarı almıştım Feyz o linki pm ile yolla bence
feyz ö 20 tl lik temalarından örnek versene bir tane tema yaptırma düşünüyorumda logo rank tema içinde 20 tllik

birde foruma giriş indexi olacak gzl pro ğaket veya normal kurulum dosyalarıyla birleştirip ve yüklü pluginlerle verirsen sevinirim kullanıcı postbiti fln yanda olsun raklar yana kaymasın

profil facebook profili gibi olacaktır skaype istek yolladım görüşelim acill lazım bna bir tane gzl tema
bilemedimki ye bulaşmayın size daha fazla is yaptırır yakanızı bırakmaz haberiniz olsun
sen kimsin hırsız ve tmm yaparım dedi temayı yapmadı
(09-07-2013, Saat:17:16)bilemedimki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sen kimsin hırsız ve tmm yaparım dedi temayı yapmadı

bildirldin kimseye iftira atmaya hakkın yok e çalmısım ? internetteeki theadları mı ?
internette yok bi kere o theadlar bir tema indirdim ve temadan aldım sana verdim temayı yapman için gittin kendi temanda kullandın
Sayfalar: 1 2 3