MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: domainn ve hosting
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
merbaha arkadaşlar. forum sitesi açmak istiyorumda domain ve host alacağım aceba nerden alsam bazı sitelere baktım host fiyatları çok pahalı bana fiyatları uygun olan bi host firması söyleyebilirmisiniz bildiğiniz varsa en fazla 25-30 tl arasında özellikleri güzel olan veya forum sitesi satan arkadaşlar varsa alabilirim. Bu tür konular açmak yasak değil diye biliyorum ama yasaksa şimdiden özür dilerim.
domain + hosting 35 tl yıllık

site : exhosting.org

detaylı pm atabilirim istersen
Kod:
Webmastersitesi.com
'da kampanyaları takip edersen çok uygun fiyattan alabilirsin.
(03-07-2013, Saat:21:43)ExCorTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]domain + hosting 35 tl yıllık

site : exhosting.org

detaylı pm atabilirim istersen
evet detaylı pm alabilirim.

(03-07-2013, Saat:23:55)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Kod:
Webmastersitesi.com
'da kampanyaları takip edersen çok uygun fiyattan alabilirsin.
oraya üyeliğim vardı fakat yasaklandı. şimdi üyelik açarkende tc no istiyor o yüzden güvenemiyorum.
Kod:
www.hhebilisim.com

Şu anda ofislerinde bir bakım çalışması var 1 hafta sonra bitmekte.

Ama ben orda ücretsiz .tk domainli destek alıyorum ve gerçekten mükemmel derecede iyi bir firma. Firma sahibi @Check
ve fiyatlarıda iyi.

Herşeyi sınırsız linux hosting 15TL . Ayrıca bedava domain'i ile birlikte.

En ucuz hostingi ise 4 TL.

Çok uygun fiyatlara istediğini bulabilirsin.
herşey tamam iyi güzel hoş host ve domain alacamda bu seferde isim bulamadım. isim önerileriniz varmı? donanımhaber vey chip online gibi bir site açmak isitiyorumda forum ve portal olacak güzel isimler varsa paylaşırsanız sevinirim.
detaylı pm atıldı
İngilizce bir forum ismi isterseniz şu olabilir;
CreativeForum.org Türkçesi ise YaratıcıForum.org 2 side hoş ve domain adresleri boş.

Bi tane daha vereyim dicem ama aklıma gelmedi bence creative forum da güzel yaratıcıforum'da güzel tabii seçim size kalmış.. Gülümseme
Sayfalar: 1 2