MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bazı kullancıların imzaları konularında çıkmıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :

Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10

Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Balon Not Plugin (1.0)
Default Profil Plugin (2.0)
Ziyaretci Engelleme Eklentisi (1.0)
Google SEO (1.6.5)
Ziyaretçiye Konu İçeriğini Gizleme (1.0)
Mesaj Kilidi (1.0)
Multi Kayıt Kontrol Eklentisi (1.1)
Bildirimlerim (1.02)
Bugün Online Olanlar Gelişmiş (2.0)
OUGC Ödül Sistemi (1.0.7)
Ajaxlı Overview - Genel Bakış Plugin (3.2.1)
PluginLibrary Eklentisi (11)
Rep Puanları Barlı Gösterme (0.3)
Teşekkür Et Plugin (3.9.1)
Son Yazarın Grup Rengi (1.6*)

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arkadaşlar bazı kullanıcıların imzaları konularında çıkmıyor, ayarları Tüm mesajlarda imzayı göster olarak ayarlı ama yinede çıkmıyor neden olabilir acaba

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
Şablona uyunuz.
(13-06-2013, Saat:22:19)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şablona uyunuz.

Düzenledim
Sitenizde bazı yerlere giremiğimden dolayı resim eklermisiniz.Üyenin kullanıcı profilindeki imza bölümü ve bir konudaki yorumunu resim olarak paylaşırmısınz.
(13-06-2013, Saat:22:29)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenizde bazı yerlere giremiğimden dolayı resim eklermisiniz.Üyenin kullanıcı profilindeki imza bölümü ve bir konudaki yorumunu resim olarak paylaşırmısınz.

Smyrna35 kullanıcının profiline baktım imza düzenleme yeri yok. Meğersem imza kullanabilmesi için minimum 20 mesaj belirlemişim. Teşekkür ederim yinede, sayende bulmuş oldum Gülümseme

Bu arada mesajlarında gözükmeyen imzasıda otomatik verilen imzasıydı. (20 mesaj altındaki üyelerde.)
(13-06-2013, Saat:22:38)Xray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-06-2013, Saat:22:29)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenizde bazı yerlere giremiğimden dolayı resim eklermisiniz.Üyenin kullanıcı profilindeki imza bölümü ve bir konudaki yorumunu resim olarak paylaşırmısınz.

Smyrna35 kullanıcının profiline baktım imza düzenleme yeri yok. Meğersem imza kullanabilmesi için minimum 20 mesaj belirlemişim. Teşekkür ederim yinede, sayende bulmuş oldum Gülümseme

Bu arada mesajlarında gözükmeyen imzasıda otomatik verilen imzasıydı.
Peki hocam yardımcı olduğuma sevindim.Otomatik imza verilmesinin sebebi default profil eklentisinden kaynaklıdır oradan gerekli ayarı yapmalısınız.