MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir kodu yazdığımda seçtiğim bir resim çıkması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Öncelikle merhabalar. Ben MyBB forumumda bir konu açarken veya mesaj yazarken [baslangic] yada :baslangic: yazıldığında bir resmi mesaja eklesin istiyorum. Tabii bunu artıracağım sadece başlangıç olarak kalmayacak bunu ben [sistemgereksinim] gibi şeylerinide yapacağım. Bununla ilgili bir eklenti yada nasıl yapabileceğimi anlatırmısınız?
 Bkz: İfade Ekleme 
bu konuda anlatımı mevcuttur.
(11-06-2013, Saat:17:04)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
 Bkz: İfade Ekleme 
bu konuda anlatımı mevcuttur.

Yanlız ben şu gibi "üzgün" ufak bir resim istemiyorum. Örnek vermek gerekirse Torrent Oyun sitesinde Sistem Gereksinimleri yazan bir resim var. Öyle bir resmi kodla eklemek istiyorum her zaman link eklemek yerine.
Hocam işte anlatımı var attığım linkte gerekli adımı yaptıktan sonra tanımladığınız isim ile ekleyeceksiniz.Örneğin : "Resim-Grafik" olarak tanımladık konuya bu kodu yazınca otomatik o resim gözükecektir
(11-06-2013, Saat:17:13)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam işte anlatımı var attığım linkte gerekli adımı yaptıktan sonra tanımladığınız isim ile ekleyeceksiniz.Örneğin : "Resim-Grafik" olarak tanımladık konuya bu kodu yazınca otomatik o resim gözükecektir

Haa yani boyutu önemli değil. Sağol hocam.
Teşekkür ederken teşekkür et butonunu kullanırsanız daha iyi olur.Şimdiden teşekkürler.