MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: sitemde idari tedbir kararı !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : merkezforum.org
Versiyon MyBB Sürümü : alakası yok
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. alakası yok
Hata-Sorun Sorun açıklaması : siteme girdim bir an bu hatayla karşılaştım
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim

lütfen yardım arkadaşlar
Siteniz yasaklanmış.

Sebebide yazıyor zaten.
nasıl kurtarabilirim daha önce o kadar hile sitesi açtım bişey olmadı buna mı oldu
(07-06-2013, Saat:21:03)monster33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nasıl kurtarabilirim daha önce o kadar hile sitesi açtım bişey olmadı buna mı oldu

Altta verdiği siteler İle Görüş.
Birde hosting firmanız ile görüşün.

Birde Şurayı Okuyunuz;
Kod:
http://www.yakuter.com/sitelerin-kapanmasina-neden-olan-kanun-5651/
Kod:
http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5651.html
Domain aldığınız firma ile görüşün. Ancak pek bir şey yapacaklarını sanmam. Siteniz Türkiye sınırlarında yasaklanmamış dünya çağında yasaklanmış. DNS değiştirseniz bile fayda etmiyor. Bence bu işi pek kurcalamayın. Olay siteyi kapatmaya kadar geldiyse başınıza iş açabilir.
daha 2 gün önce açmıştım siteyi peki tib in ulaşabileceğim mail adresi var mı?
(07-06-2013, Saat:21:45)monster33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]daha 2 gün önce açmıştım siteyi peki tib in ulaşabileceğim mail adresi var mı?

Resmi Sitesinden öğrenebilirsin Süper
Bir internet sitesindeki gördüğüm yazı
Alıntı:soru :
Talebinize konu internet sitesi ile ilgili gerekli teknik inceleme ve
hukuki değerlendirme neticesinde gerekli işlem tesis edilebilecektir.
cevap :
"Biz şimdi yandaki odaya yolladık dosyanızı, oda yandakine yollayacak sonra üst kattaki şöyle bir bakacak, ordan en alt kata inecek, sonra filanca şubeye gidecek........devam eder.........., daha sonra kararı size ileteceğiz."
Ek olarak sitenizin neden incelemeye alındığını öğrenmeye çalışın sitenizde film , warez vs. paylaşım yapıyorsanız yedek alıp gerekli içerikleri siliniz.Firmanızla iletişime geçin.
Sayfalar: 1 2