MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şifremi Unuttum Maili Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar, 1.6 soru ve sorunlarınız gibi bir bölüm göremediğim için buraya açmak istedim umarım yanlış değildir.

Bu gün bana gelen bir şikayette şifremi unuttum kısmından yollanması gereken mail'in gitmediği söylendi. Kontrol ettim, gerçekten de mail gitmiyor. Biraz araştırdım, host'tan olabileceğini okudum. Ancak aynı host'ta Wordpress portal kurulu ve oradaki şifremi unuttum linki gayet güzel çalışıyor.

Sorunun ne olabileceği hakkında fikri olan var mıdır?
Merhaba

Smtp Mail Ayarlarlarını Yaparsanız Sorun Çözülür.Forum Ayarları Bölümünden Mail Ayarlarına Girerek Smtp Seçiiz.

Alıntı:SMTP Host AdıKafası Karışmışmtp.gmail.com
SMTP Portu :465
SMTP Kullanıcı Adı:[email protected]
SMTP Şifresi :xxxxxxx
SMTP Şifreleme Modu:SSL şifreleme kullan

Bu ayarları yapın xxx yaza yerlere kendi bilgilerinizi Yazınız
Peki SMTP kullanıcı adı ve şifresi nereden alabilirim? Ya da almama gerek var mıdır direkt kafamdan mail ve pw yazsam olur mu acaba?
Hayır Hocam Gmail kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıyorsunuz sistem kendisi gönderiyor.Ayrıca kullandığınız hostun mail özelliği varsa onuda kullanabilirsiniz
Bir kaç deneme yaptım, SMTP'ye gerek kalmadı. Hotmail bizi spam olarak görüyormuş ve mailleri hiç göstermiyormuş. GMail'de mesela sorun yok. Bu konu artık hotmail ile benim aramda sanırım Gülümseme Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
bende de böyle bi sorun var çözemedim hala
Emre usta bunun hotmail için olanı varmı, bu hostmail destekli domanimizin uzantılı mailini kullanabilirmiyiz. [email protected] gibi olan mail adreslerinide kullanabilirmiyiz acaba ?
slm arkadaşlar ben mynn yeniyim şifremi unutum kısmından kulanıcıya mail gitmiyor bunun için ne yapmam lazam
Sayfalar: 1 2