MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sınava Gireceğim Sizinle Paylaşmak İstedim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar burada kardeşlerimde var abilerimde herkese söylüyorum ben haftaya SBS ye gireceğim sınava çok iyi hazırlandığıma inanıyorum sınavlarda 500 üzerinde 480-490 arası alıyorum ancak şu son 1 haftada biraz strese girdim bu yüzden sizinle paylaşmak istedim İnşallah iyi bir yere gireceğim dualarınızı esirgemezseniz sevinirim Gülümseme .
Dualarımız seninle olsun, umarım yüksek bir puan alırsın.
Teşekkür ederim ,inşallah.
(31-05-2013, Saat:13:21)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dualarımız seninle olsun, umarım yüksek bir puan alırsın.
Aynı Fikirdeyim.
(31-05-2013, Saat:13:21)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dualarımız seninle olsun, umarım yüksek bir puan alırsın.
Hadi kardeşim hayırlı olsun umarım istediğin yeri kazanırsın.Başarılar.İstemediğin yere sakın gitme ! Sevdiğin bölüme git.
banada dua edin lütfen bende sınava giriyorum

inşallah sınavdan sonra iyi bir yerlere gelirde tekrar sizlerle olurum

Sapan

(31-05-2013, Saat:13:19)bybrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar burada kardeşlerimde var abilerimde herkese söylüyorum ben haftaya SBS ye gireceğim sınava çok iyi hazırlandığıma inanıyorum sınavlarda 500 üzerinde 480-490 arası alıyorum ancak şu son 1 haftada biraz strese girdim bu yüzden sizinle paylaşmak istedim İnşallah iyi bir yere gireceğim dualarınızı esirgemezseniz sevinirim Gülümseme .

(31-05-2013, Saat:15:13)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]banada dua edin lütfen bende sınava giriyorum

inşallah sınavdan sonra iyi bir yerlere gelirde tekrar sizlerle olurum

İnşallah ikinizde iyi yerlere girersiniz.
Sayfalar: 1 2