MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Headere Buton Eklemek İstiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar.

Forumun Facebook ve Twitter sayfası için headere butonlar koymak istiyorum.resim

Şu şekilde yani.

Photoshoptan o resimlere link vererek ayarladım herşeyi.Dosyayıda web file olarak kaydettım.

Bu dosyalar çıktı bana.

resim

Ftpde header klasörünün içindeki dosya png uzantılı.Bunlar ise .gif Ne yapmam gerekiyor başka bir yoldan ekleyebilirmiyim?
Hocam sorununuz uzantıyı değiştirememiz ise uzantıyı değiştirmeden ftp'ye atın resimleri.
Ardından attığınız resimleri filezilladan yeniden adlandırın oradan uzantısını değiştirin.
(30-05-2013, Saat:18:17)ByCaring Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sorununuz uzantıyı değiştirememiz ise uzantıyı değiştirmeden ftp'ye atın resimleri.
Ardından attığınız resimleri filezilladan yeniden adlandırın oradan uzantısını değiştirin.

Uzantıyı değiştirmeyi denemedim.Eğer değiştirirsem linkler çalısırmıkı?
(30-05-2013, Saat:18:23)wee123we Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30-05-2013, Saat:18:17)ByCaring Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sorununuz uzantıyı değiştirememiz ise uzantıyı değiştirmeden ftp'ye atın resimleri.

Uzantıyı değiştirmeyi denemedim.Eğer değiştirirsem linkler çalısırmıkı?
Eğerki şablonlarda doğru yol belirtildi ise tek sorun uzantı ise evet çalışır.