MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: BY Tema V1
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar size yeni temamı sunuyorum. Bunun için fazla uğraşmadım 3-4 saate çıkardığım bir temadır neredeyse 1 saati kod aramakla geçti diyebilirim.

Resimler;
resim

resim

resim

resim

Linkimiz Süper
Sağ OkTıkla İndir
Biraz Daha Gayret Et Göz kırpma
Bence gayet güzel olmuş ama arkaplanı değiştirebilirsiniz daha sade bir şey koyabilirsiniz.Eminim daha çok yakışacaktır.
(30-05-2013, Saat:15:11)HayaLeeT10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Biraz Daha Gayret Et Göz kırpma
Ediyorum V2 çıkacak yakında yapıma yeni başlıyorum Gülümseme
(30-05-2013, Saat:17:40)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence gayet güzel olmuş ama arkaplanı değiştirebilirsiniz daha sade bir şey koyabilirsiniz.Eminim daha çok yakışacaktır.
Yeşil ve kırmızı çok yakışıyor bana göre ondan onu seçtim zaten isteyen arkadaş editleyebilir değiştirebilir footerdeki ismimi silmesin ne yaparsa yapsın Gülümseme

Yorumlarınız için teşekkürler
İlk Temanın Portal Falan Yazısı Butonlar Çok Güzel Açık Ağızlı Gülümseme
(01-06-2013, Saat:18:14)messi123456 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk Temanın Portal Falan Yazısı Butonlar Çok Güzel Açık Ağızlı Gülümseme

Bununmu torrentplus temanınmı?
reklam alanı kötü ama tema güzel.. multicolor özelliği eklemeni öneririm Göz kırpma
(02-06-2013, Saat:21:13)Pose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]reklam alanı kötü ama tema güzel.. multicolor özelliği eklemeni öneririm Göz kırpma

O biraz zor iş eklicektimde css bilgim çok az reklam alanıda kaldıralabilir